Horoskop

Horoskop na czwartek. Wiele spraw stanie na ostrzu noża

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
gwiezdne niebo

Słońce przebywa w znaku Raka, Srebrny Glob znajduje się w znaku Wagi. Na niebie dojdzie do Pierwszej Kwadry Księżyca, która uściśli się nad ranem o godzinie 4.13. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek 7 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na czwartek 7 lipca 2022 roku

Dzisiaj będziemy stawiać wiele spraw na ostrzu noża i zaczniemy liczyć na to, że sprawy partnerskie posuną się do przodu. Ktoś zdobędzie się na deklaracje, bądź sami je złożymy. Trudno będzie zachować spokój i działać racjonalnie, ponieważ intensywnie rosnący Księżyc rozbudzi Nasze oczekiwania wobec innych i rozdmucha emocje. Osoby które kochamy lub lubimy, jak również sprawy rodzinne znajdą się w tym dniu na pierwszym planie.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na czwartek 7 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Pierwsza Kwadra w znaku Wagi po burzliwej dyskusji pozwoli wyjaśnić nieporozumienia i dotrzeć do prawdziwego źródła problemu. Może się okazać, że właściwie to się ze sobą zgadzacie, ale w międzyczasie ktoś bardzo namieszał w komunikacji między Wami. Czeka Cię dzień pełen satysfakcjonujących rozwiązań. Możliwy wypracowany kompromis.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj możesz poczuć się nieusatysfakcjonowany, a wręcz zawiedziony czy też oszukany. Ktoś mógł Cię zwodzić tygodniami i dzisiaj w całej rozciągłości dotrze do Ciebie ta przykra prawda. To jeszcze nie koniec i nie składaj broni. Za kilka dni będziesz górą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Pierwsza Kwadra Księżyca w pokrewnym Ci znaku Wagi daje duże możliwości i postawi Cię energetycznie na nogi. Pomysły, które ostatnio gdzieś uciekły, będą dzisiaj w Twojej głowie gnać jak na wyścigi. Przed Tobą pracowity i bardzo korzystny dzień pod względem zawodowym, ale wieczorem cała naprzód jeśli chodzi o Twoje partnerstwo.

Horoskop dzienny - Rak

To nie będzie spokojny dzień. Układ planet zapowiada, że wokół Ciebie wytworzy się jakiś rozgardiasz. Wesołe, rozgadane towarzystwo będzie na Ciebie wyskakiwać z każdego punktu i każdego miejsca. Ulegniesz pokusie i wdasz się w jakieś dyskusje i przekomarzania się. Uważaj jednak, aby żarty nie przerodziły się w utarczkę.

Horoskop dzienny - Lew

Przed Tobą dzień inwestowania w siebie! Zaczniesz jeszcze bardziej dbać o swoją urodę, wygląd i prezencję. Możesz odwiedzić fryzjera, galerię handlową i sklepy odzieżowe. Nie będziesz sobie żałował pieniędzy na przyjemności, w tym również te kulinarne. Uważaj, aby nie przesadzić.

Horoskop dzienny - Panna

Ktoś będzie punktował każde Twoje, nawet najmniejsze potknięcie i wytykał Ci jakieś wymyślone niedopatrzenia. Unikaj wchodzenia w destrukcyjne układy pomiędzy współpracownikami, ponieważ źle się to skończy również dla Ciebie. Nie odpowiadaj, nie drąż tematu, unikaj negocjacji z góry skazanych na niepowodzenie.

Horoskop dzienny - Waga

Pierwsza Kwadra Księżyca odbywa się w Twoim własnym znaku i podgrzeje Twoje emocje. Możesz spodziewać dnia pełnego trudnych uczuć, takich jak zazdrość czy niepewność. Ktoś będzie chciał przedstawić Cię w złym świetle i dlatego zastanów się trzy razy, czy nie udzielasz dostępu do swoich tajemnic lub wrażliwych danych osobie niepowołanej.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj możesz być pod urokiem jakieś osoby, która wywiera na Ciebie swój charyzmatyczny, czarujący wpływ. Ktoś flirtuje z Tobą i wysyła Ci wiadomości i e-maile, które powinny dotyczyć spraw zawodowych i formalnych, ale są pełne niedomówień i półsłówek. Chociaż wiesz, że to rodzaj gry, w tym dniu ulegniesz pokusie i wejdziesz w taką interakcję.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień przyniesie jakąś sympatyczną odmianę w Twoim codziennym życiu. Otrzymasz jakieś nowe impulsy do rozwoju i dobrą energię od życzliwych Ci osób. Wybór towarzystwa, w którym spędzisz wolny czas będzie wyjątkowo trafny. Poczujesz się akceptowany, takim jakim jesteś i będzie Ci z tym dobrze.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kwadra Księżyca w znaku Wagi będzie budzić w Tobie różnego rodzaju napięcia, nie wykluczając tych czysto fizycznych. Możesz narzekać, że tutaj strzyka a tam boli i użalać się na swoją ciężką dolę, każdemu kto będzie chciał słuchać. Oczywiście przesadzasz, ponieważ nic strasznego się nie dzieje, ale w tym dniu będziesz mieć tendencję do wyolbrzymiania wszystkiego.

Horoskop dzienny - Wodnik

Kwadra Księżyca, która odbywa się w żywiole powietrza sprawi, że zaczniesz intensywną pracę umysłową. Twój intelekt będzie działał bez zarzutu a jakieś rozwiązania, których poszukiwałeś pojawią się same. W pracy możesz spodziewać się jakiś nowych planów działania lub grafiku na następne miesiące, w których Twoja osoba będzie odgrywać ważną rolę.

Horoskop dzienny - Ryby

Chociaż będziesz mieć wielką ochotę na to, aby zaszyć się w domu i nie pokazywać się na żadnym forum, to się nie uda. Pierwsza Kwadra Księżyca wyciągnie Cię na środek i będziesz występować jako przykład dla innych. Dzisiaj możesz zabierać publicznie głos w jakieś sprawie, bądź udzielać odpowiedzi na zadawane pytania w szerszym gronie.

Jakie kadzidełka palić w poszczególne dni tygodnia

Poszczególne aromaty kadzideł mają silniejsze działanie, jeśli palone są w określone dni. Można je dodać do wykonywanych rytuałów, aby wzmocnić ich efekt. W poniedziałek kadzi się mirt, we wtorek paczulę, w środę jaśmin bądź lawendę, we czwartek szałwie, cynamon lub piżmo, w piątek drzewo sandałowe, różę i truskawkę, w sobotę mirrę, a niedziela przeznaczona jest dla cytrusowych aromatów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Rost-9D / Getty Images

Pozostałe wiadomości