Gwiazdy

Naturalna Zofia Zborowska mówi "nie" retuszowaniu zdjęć filtrami. "To przecież jest jakaś tragedia"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Znane osoby coraz częściej prezentują w mediach społecznościowych swoje naturalne oblicza. Można do nich zaliczyć m.in. Zofię Zborowską. W jednym z ostatnich postów otwarcie wypowiedziała się na temat retuszowania zdjęć filtrami dostępnymi w aplikacjach.

Zofia Zborowska naturalnie

Zofia Zborowska znana jest ze swojego zaangażowania w ekologię i sprawy społeczne oraz z otwartości. Tak było m.in. wtedy, gdy pisała o paparazzi uwieczniających jej prywatne chwile z mężem Andrzejem Wroną. Tym razem wypowiedziała się na temat filtrów upiększających dostępnych w różnych aplikacjach.

Aktorka opublikowała dwa zdjęcia. Na jednym z nich pokazała się w wersji całkowicie naturalnej. Druga fotografia została poddana retuszowi. Zofia Zborowska nie miała wątpliwości, że stosowanie wspomnianych filtrów jest bezsensowne.

Te filtry to przecież jest jakaś tragediaaaaaaa ???♀️? dziewczyny! Jesteście piękne ze swoimi niedoskonałościami! Nie używajcie tych ryjących beret (i zmieniających rysy twarzy ?) szitów!

- dodała w opisie posta.

Internauci reagują na post Zofii Zborowskiej

Część osób komentujących post Zofii Zborowskiej zgadzało się z jej podejściem do nakładania filtrów na zdjęcia.

Brawo. Za to i za wszystko inne. Za całokształt. Uwielbiam Cię Zosiu?

- pojawiło się pod jednym z komentarzy.

Żyjemy w czasach kiedy większą uwagę zwraca się na czyjś wygląd niż intelekt. Większą wartość ma komplement, o matko jak Ty schudłaś, niż o jejku mądra uwaga. Smutne ale prawdziwe. Co do naturalności, tak samo to się ma, do sztucznych poz, które zaklinają rzeczywistość...

- czytamy.

Jedna z internautek zastanawiała się również, czemu niektórzy w taki sposób zakłamują rzeczywistość. Wtedy Zofia Zborowska zdecydowała się na szczery komentarz.

Niestety z powodu braku samoakceptacji :( sama to robiłam jeszcze niedawno. A każda z nas jest najpiękniejsza taka, jaka jest!

- napisała aktorka.

Pod postem pojawiły się też głosy, że nie ma niczego złego w stosowaniu filtrów. Maja Bohosiewicz zwróciła uwagę, że niektóre z nich bywają nawet śmieszne.

Śmieszne uwielbiam, ale raz na jakiś czas

- przyznała Zofia Zborowska.

Na temat filtrów do upiększania zdjęć wypowiedziały się niegdyś również Sylwia Gliwa i Marta Gąska. Przypominamy ich czerwcową wizytę w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Julia Wróblewska o problemach ze zdrowiem psychicznym: "Spotkałam się z wyśmianiem oraz bagatelizowaniem"

Ślicznotka z "Top Model" urodziła. Adrianna Daniel zdradziła płeć swojego drugiego dziecka

Córka Natalii Kukulskiej wkracza do show-biznesu? Głos nastolatki do złudzenia przypomina wokal mamy

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości