retusz zdjęć

  Zaczepnie pyta: "Kto by się odważył na takie zdjęcie?".

  Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku tygodni przebywa z rodziną na wakacjach w Tajlandii. W mediach społecznościowych nieustannie pokazuje piękne zdjęcia z tego miejsca. Najnowsze z nich wywołało falę komentarzy. Wszystko dlatego, że gwiazda odsłoniła za wiele.

  Zdradziła, co najczęściej "ulepsza" i z jakich narzędzi korzysta.

  Kate Winslet na planie ostatniej produkcji, w której zagrała, nie zgodziła się na retusz jej ciała w scenie erotycznej. Aktorka zdradziła to w głośnym wywiadzie dla "New York Times". Jak dodała, musiała również walczyć o nieukrywanie jej zmarszczek, zarówno w filmie, jak i na plakatach promocyjnych.

  W internecie pojawiła się fotografia jednej z sióstr Kardashian – Khloe. Sęk w tym, że wygląda na nim zupełnie inaczej niż na pozostałych, które udostępnia w mediach społecznościowych. – Sztab PR-owców robi wszystko, by ono zniknęło – mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Natalia Siwiec od kilku miesięcy przebywa w Meksyku, więc nikogo już nie dziwią zdjęcia w egzotycznej scenerii. Morze i plaże stały się znakiem rozpoznawczym postów na Instagramie celebrytki, jednak ostatnia fotografia wzbudziła niepokój fanów. Dlaczego?

  Znane osoby coraz częściej prezentują w mediach społecznościowych swoje naturalne oblicza. Można do nich zaliczyć m.in. Zofię Zborowską. W jednym z ostatnich postów otwarcie wypowiedziała się na temat retuszowania zdjęć filtrami dostępnymi w aplikacjach.

  Od października zaczęło obowiązywać we Francji prawo nakazujące oznaczanie zdjęć wykorzystywanych w kontekście komercyjnymi, które poddano obróbce graficznej. Temu, kto nie zastosuje się do nowych przepisów grozi wysoka kara. Co o tym pomyśle i retuszowaniu zdjęć sądzą: dziennikarka Dorota Wellman, projektantka Joanna Przetakiewicz i modelka Marta Dyks? Panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy zdjęcia Joanny Przetakiewicz wykonane dla Playboya były retuszowane? Czy były zdjęcia, na których Marta Dyks się nie poznała?