Gwiazdy

Żaklina z "Top Model" przeszła spektakularną metamorfozę. "Co za kolor!"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek//East News

Żaklina Ta Dinh do tej pory była wierna swojemu wizerunkowi. Ciemne, długie, na równo ścięte włosy były jej znakiem rozpoznawczym. Teraz uczestniczka 7. edycji "Top Model" zaszalała z fryzurą, o czym poinformował stylista fryzur - Łukasz Urbański.

Żaklina Ta Dinh - uczestniczka "Top Model"

Żaklina Ta Dinh stała się rozpoznawalna, dzięki programowi "Top Model". Wśród uczestników modelka wyróżniła się egzotyczną urodą. Przypominamy, że tata pochodzi z Wietnamu, a mama jest Polką. Była jedną z najbardziej pozytywnych uczestniczek 7. edycji programu, za co docenił ją Michał Piróg, przywracając do reality show. Choć Żaklina ostatecznie odpadała w 8. odcinku, jej kariera po "Top Model" zaczęła prężnie się rozwijać.

Żaklina Ta Dinh ma niebieskie włosy

Do tej pory Żaklina nie ingerowała mocno w swój wizerunek. Teraz postanowiła to zmienić. Pod okiem eksperta Łukasza Urbańskiego przeszła spektakularną metamorfozę. I to dosłownie! Stylista fryzur przefarbował jej włosy na niebiesko, a efektem pochwalił się na Instagramie. Dodatkowo niebieska kreska na linii wodnej oka podkreśliła nową fryzurę modelki. Internauci są zachwyceni oszałamiającą zmianą.

Fenomenalny kolor

Co za kolor

Petarda

- piszą.

Żaklina Ta Dinh w nowej roli

Żaklina nie tylko zmieniła fryzurę, ostatnio sprawdza się również w nowej roli. Wraz ze stylistką Malwiną Wędzikowską prowadzi program "Szaf Mat", w którym starają się sprzedać ubrania za pomocą aplikacji, a za zarobione pieniądze uzupełnić stylówki na nadchodzący sezon.

Ten krótki serialowy poradnik to po pierwsze podejście do konsumpcyjnego świata w duchu less waste, po drugie praktyczne spojrzenie na domowy budżet, a ponadto kobieca siła i pragmatyzm w duchu second hand

- czytamy na player.pl

"Szaf Mat" - gdzie oglądać?

Odcinki zobaczysz na platformie VOD Player.pl

Zobacz też: Pot i łzy na planie "Top Model"

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości