Gwiazdy

Wiktoria Gąsiewska w nowej odsłonie. Fani: "Jak Shakira"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
WideoPortal/x-newsWiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem najnowszej sesji zdjęciowej. Jej fani stwierdzili, że z burzą blond loków i w odważnej stylizacji wygląda jak Shakira. Rzeczywiście młoda aktorka jest podobna do słynnej piosenkarki?

Wiktoria Gąsiewska w mediach społecznościowych

Wiktoria Gąsiewska jest znaną gwiazdą młodego pokolenia. Swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiała już jako 6-latka. Z biegiem czasu dostawała kolejne propozycje udziału w produkcjach filmowych i telewizyjnych, dzięki czemu konsekwentnie budowała swoją karierę. Teraz, mając zaledwie 22 lata, szturmem podbija świat show-biznesu. Prężnie działa też w mediach społecznościowych jako influencerka, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników. Nic więc dziwnego, że fani z ciekawością obserwują, co się u niej dzieje.

Wiktoria chętnie uchyla rąbka tajemnicy swojej prywatności i pokazuje zdjęcia z podróży, planów filmowych czy sesji. Niedawno pochwaliła się, że postanowiła wyprowadzić się od rodziców i kupiła mieszkanie. Choć nie jest jeszcze urządzone, to cieszy się, że niedługo zamieszka we własnych czterech ścianach.

Gąsiewska jak Shakira

Wiktoria z racji tego, że jest aktorką, potrafi zmienić się niczym kameleon. Tym razem pokazała efekt oryginalnej sesji, w której prezentuje się niezwykle kobieco. Podkreślająca sylwetkę stylizacja oraz fryzura sprawiły, że fani okrzyknęli ją polską wersją Shakiry.

- Weszłyśmy na dach i zrobiłyśmy kilka zdjęć - napisała Gąsiewska.

Internauci zachwycają się urodą młodej gwiazdy. - "Drugie zdjęcie - jak Shakira", "Wyglądasz jak polska Shakira", "Supermodelka", "Śliczna", "Najładniejsza aktorka - nie tylko w Polsce", "Przypominasz mi Shakirę", "Jesteś przepiękna!" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Wiktoria Gąsiewska: Na co dzień się nie spotykam z hejtem. Nigdy nikt mi nic złego w twarz nie powiedział

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: WideoPortal/x-news

Pozostałe wiadomości