Gwiazdy

Weronika Książkiewicz zachwyca bez makijażu. "Jest pani piękną kobietą"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Tomasz Urbanek/East News Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz postawiła na naturalność i zaprezentowała się fanom bez makijażu. Wersja sauté ewidentnie przypadła im do gustu. Pod najnowszym zdjęciem aktorki posypało się mnóstwo komplementów. I nic w tym dziwnego - trudno się nie zachwycić naturalnym pięknem Weroniki.

Weronika Książkiewicz - historia kariery

Weronika Książkiewicz urodziła się 21 maja 1981 roku w Moskwie. Kształciła się w XX LO w Poznaniu w klasie o profilu teatralnym, a później na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, który ukończyła w 2005 roku.

Początkowo gwiazda częściej widywana była na deskach teatru niż w telewizji. Związała się z Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi, później z krakowską Bagatelą, a następnie z 6. Piętrem w Warszawie. Widzowie kojarzą ją z serialu takich jak "Panienki", "Zakręcone" i "BrzydUla". Debiut filmowy zaliczyła w 2004 roku, występując w "Karolu - człowieku, który został papieżem". Nie stroni też od zawodowych wyzwań. Niedawno wystąpiła w filmie akcji Cypriana Olenskiego pt. "Furioza". Na potrzeby roli obcięła swoje długie, blond włosy i całkowicie zmieniła wizerunek.

Weronika Książkiewicz bez makijażu

Gwiazda także jest bardzo aktywna w sieci. Je profil na Instagramie śledzi ponad 100 tys. osób. Weronika nie szczędzi wielbicielom relacji nie tylko z życia zawodowego, ale także prywatnego. Teraz pokazała, jak wyglądają kulisy planu zdjęciowego. Na świeżo opublikowanych zdjęciach zobaczymy aktorkę zarówno w makijażu, jak i bez niego.

- Przed i po kawie - ktoś jeszcze tak ma? - zapytała.

Fani komplementowali aktorkę. W komentarzach czytamy: "Jest pani piękną kobietą", "Nawet po kawie nie wyglądam jak pani na 1 zdjęciu", "Na obu zdjęciach wyglądasz równie ładnie".

Zobacz wideo: Weronika Książkiewicz – wielkie zmiany, nie tylko w wyglądzie

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości