Weronika Książkiewicz

  Weronika Książkiewicz

  Byliśmy na uroczystej premierze drugiej części hitowej komedii romantycznej "Planeta Singli 2". Film na ekrany kin wejdzie już w piątek. Z odtwórcami głównych ról rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś Światowy Dzień Hamburgera, z tego okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pozwalają sobie na fast foody. Anna Mucha uwielbia hamburgera na ostro i z krewetkami, Paulina Krupińska stawia na klasycznego burgera z mięsem wołowym. Które z kolei gwiazdy wybierają wegańskie fast foody?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Weronikę i Beatę Książkiewicz. Mama aktorki jest choreografem i pedagogiem tańca. Weronika jako dziecko trenowała balet i dziś ma ogromny sentyment do tańca klasycznego. Dlaczego nie zdecydowała się na karierę baletnicy? Weronika i Beata Książkiewicz pracują obecnie nad wspólnym projektem. Jakim? Czy łatwo pracuje się z mamą?

  Jakiś czas temu Weronika Książkiewicz umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Czy jest to brzuszek jedynie na potrzeby filmu, czy aktorka rzeczywiście jest w ciąży? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wieczorne wyjścia np. na pokazy mody są wliczone w zawody aktorów. Czy Weronika Książkiewicz, Kasia Warnke lubią bywać? Czy gwiazdy wolą imprezować same czy ze swoimi partnerami? Jak długo szykuje się do wyjścia Michał Żebrowski i jego żona Ola? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Weronika Książkiewicz w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że Sylwestra spędziła na balkonie wizualizując sobie nadchodzący rok. Co to znaczy? Jakie aktorka plany na 2018 rok?

  Mateusz Banasiuk płaci podatki, ale nie zna się na księgowości. Twierdzi nawet, że sprawy finansowe go przerażają. Czy tak samo jest w przypadku Julii Kamińskiej, Klaudii Halejcio i Weroniki Książkiewicz? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Przy okazji spotkania z aktorami zapytała Mateusza, jak się czuje w roli taty, dlaczego Klaudia postanowiła zmienić fryzurę

  Czy może są swoimi największymi krytykami? Zobaczcie, co powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej gwiazdy, które przybyły na ceremonię wręczenia Róż Gali: Magdalena Boczarska, Michał Szpak, Joanna Krupa, Michalina Łabacz, Weronika Książkiewicz oraz Magdalena Lamparska.

  Weronika Książkiewicz zniknęła na chwilę w polskiego czerwonego dywanu, aby zagrać w popularnej rosyjskiej produkcji. Jak wygląda praca na Wschodzie? Czego poza pokorą nauczyła się na planie? Co najbardziej ją tam zaskoczyło? Z międzynarodową już aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Każdemu zdarza się stracić panowanie nad sobą. Co wyprowadza z równowagi Weronikę Książkiewicz? Sprawdziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. A co najbardziej irytuje Agnieszkę?

  Weronika Książkiewicz była swego czasu porywcza. Jaka jest obecnie? Czy rzuca jeszcze talerzami? A czy włoski temperament mają: Agnieszka Włodarczyk, Patricia Kazadi, Dawid Woliński i Jakob Kosel? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Każdy z nas ma w życiu swoje wzloty i upadki. Dotyczy to również gwiazd. Lubimy się chwalić sukcesami, a co z porażkami? W jakich momentach gwiazdy nie chcą aby o nich mówiono? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Karolinę Malinowską, Omenę Mensah, Violę Kołakowską, Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Włodarczyk, Barbarę Kurdej-Szatan, Weronikę Książkiewicz i Tomasza Olejniczaka.

  Jak gwiazdy wspominają swoje studniówkowe kreacje? Czy założyłyby je dzisiaj? To pytanie dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zadała: Weronice Książkiewicz, Zosi Ślotale, Monice Olejnik, Patricii Kazadi, Paulinie Krupińskiej, Joannie Jarmołowicz, Joannie Krupie, Dorocie Gardias, Blance Jordan i Zuzannie Wachowiak. A Wy? Pamiętacie swoje studniówkowe sukienki?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką Weroniką Książkiewicz. Miłości do filmów i kina nauczył ją dziadek, który co niedzielę zabierał małą Weronikę do kina. Który z filmów najbardziej zapadł jej w pamięć? Dlaczego od dziewczyny Bonda wolałaby zagrać samego Agenta 007?

  Andrzejki to czas wróżb. Czy gwiazdy chodzą do wróżek, aby zapytać o swoją przyszłość? Z Anną Dereszowską, Agnieszką Woźniak-Starak, Katarzyną Warnke, Romą Gąsiorowską, Elżbietą Romanowską, Agnieszką Sienkiewicz, Patricią Kazadi, Leszkiem Stankiem i Anną Starmach rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Weronika Książkiewicz urodziła się w Moskwie i teraz wraca do Rosji, by zacząć nowy projekt. Co będzie tam robić? Zapytała ją o to Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kinga Burzyńska spotkała się na porannej kawie z, lekko zachrypniętą, Weroniką Książkiewicz. Jak myślicie, o której godzinie zaczyna się dzień aktorki i jak wygląda jej dieta? Czy w życiu codziennym Weronika przypomina choć trochę, graną przez siebie Wiolę Forygę? Na spotkanie z Weroniką zapraszamy dziś o 21.30 w serialu "Na noże".

  W weekend w Dzień Dobry TVN gotowa na wszystko, a na pewno na miłość - Eva Longoria o swoim mężu. Następnie: miejsce Nowy Jork i wyjątkowa przewodniczka - co pokazała nam Edyta Herbuś? Oprócz tego Filip Chajzer i Czesław Mozil idą na podryw, Wojtek Łuszczykiewicz i Maja Włoszczowska przedstawiają swoje rodzeństwo. A my pijemy poranną kawę z Weroniką Książkiewicz - to Was postawi na nogi. Na program zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Okazuje się, że nawet tak piękna kobieta jak Weronika Książkiewicz może mieć kompleksy. Jakie? Zobaczcie czego dowiedział się Mateusz Hładki.

  Plan filmowy jest podatnym miejscem na nawiązywanie bliższych znajomości. Czy Weronice Książkiewicz zdarzyło się zakochać w swoim filmowym parterze? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  "To jest kobieta z ogromną pasją, z wielkimi marzeniami, która kocha swoją pracę. Dzięki temu, że ma twardy charakter (...) osiąga wszystkie swoje założenia." Ile jest Weroniki Książkiewicz w Wiolce z serialu "Na noże"? Czy prywatnie aktorka potrafi, i lubi, gotować?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: rzeczowy dowód na wielką fantazję rodziców - Filip Chajzer na tropie dziwnych imion. Oprócz tego: Denzel Washington i motto życiowe oscarowej gwiazdy, a także: ostra jak nóż i bardzo smakowita Weronika Książkiewicz oraz nazwiska, które gwarantują sukces - na naszym czacie Katarzyna Stankiewicz i Robert Janson. Startujemy o 8:30!

  Podczas premiery serialu "Na noże" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co i dla kogo gotują. Weronika Książkiewicz zdradziła, że gotuje tylko dla swojego syna. Co jest jego ulubioną potrawą? Na jakiej diecie jest Piotr Głowacki? I co Katarzyna Warnke gotuje dla swojego męża Piotra Stramowskiego?

  "Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolę głównego bohatera - genialnego kucharza Jacka - wcieli się Wojciech Zieliński, a towarzyszyć mu będą m.in.: Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Aktorzy powiedzieli o postaciach, które zagrają. Kto z nich zagra czarny charakter? Czy przygotowując się do roli, podglądali zawodowych kucharzy? Zapowiada się ciekawie :)

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: singielka 2016 - Filip Chajzer spróbuje się dowiedzieć, dlaczego tak trudno znaleźć fajnego faceta. Następnie bardzo smakowici aktorzy - Weronika Książkiewicz w serialu "Na noże" w towarzystwie Stramowskiego, Zielińskiego i Głowackiego. A na koniec: nadzieja dla ludzi, którzy stracili sprawność - polscy lekarze pracują nad rozmnażaniem komórek chrząstki stawowej. Bądźcie z nami o 8.30! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.