Weronika Książkiewicz i Rafał Maćkowiak o rolach w serialu "Herkules". Kim są grani przez nich bohaterowie?

Źródło: Dzień Dobry TVN
„Herkules” – nowy serial TVN
„Herkules” – nowy serial TVN
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski
Dominik Abus o depresji
Dominik Abus o depresji
Malwina Wędzikowska o modzie z drugiego obiegu
Malwina Wędzikowska o modzie z drugiego obiegu
99 gra o wszystko
99 gra o wszystko
Premiera nowego serialu detektywistycznego "Herkules" odbędzie się 5 września na antenie TVN. Na widzów czekają zagadki kryminalne i spora dawka poczucia humoru. Kim są główni bohaterowie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli grający w serialu aktorzy: Weronika Książkiewicz i Rafał Maćkowiak.

"Herkules" - nowy serial TVN

"Herkules" to nowość jesiennej ramówki TVN. Pierwszy odcinek serialu detektywistycznego zobaczymy już 5 września o godzinie 21:35. Czego możemy się spodziewać po tej produkcji? Na widzów czekają nietuzinkowo zbudowane postacie głównych bohaterów, ciekawe zagadki kryminalne i spora dawka poczucia humoru.

W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o niej aktorzy Weronika Książkiewicz, grająca policjantkę Sylwię Mazur i Rafał Maćkowiak, wcielający się w postać "detektywa-amatora". Kim jest Herkules Nowak? - Jest to człowiek, który ma predyspozycje, aspiracje, ale brak mu praktyki. Jego marzeniem jest zostać członkiem policji - wyjaśnia aktor.

- Ma problemy z przejściem egzaminów. Teorię ma w małym palcu, jednak podstawowe funkcjonowanie w społeczeństwie kuleje - dodaje Weronika Książkiewicz.

Nowy serial detektywistyczny - "Herkules"

Sylwia Mazur uwielbia swoją pracę, jednak brakuje jej kilku cech, które cechują Herkulesa. - Ma problemy ze skupieniem, porządkiem, utrzymaniem ładu i czasem z logicznym myśleniem - tłumaczy Weronika Książkiewicz. W każdym odcinku policjantka i "detektyw-amator" postarają się rozwikłać trapiącą zagadkę, a ich relacja będzie się rozwiać i nieco przekształcać.

Aktorka podkreśla, że praca na planie była ciekawa i twórcza. Wraz z Rafałem mają nadzieję, że będzie to widać również na ekranach. - Mam nadzieję, że to wszystko się przeniosło - podsumowuje gwiazda.

"Herkules" - kiedy i gdzie oglądać

Premiera serialu "Herkules odbędzie się 5 września o 21:35 na antenie TVN i w Playerze. Tam również zobaczysz pozostałe odcinki "Dzień Dobry TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości