Weronika Książkiewicz o obozie Ani Lewandowskiej, studniówkowej kreacji i synu

Weronika Książkiewicz, gwiazda Planety Singli 3, opowiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską jak wygląda obóz Ani Lewandowskiej. Dlaczego Weronika zaczęła o siebie bardziej dbać? Jak aktorka wspomina swoją studniówkową kreację?

Weronika o swojej studniówkowej kreacji

Nie pozwoliłabym mojej córce się tak ubrać. (...) Oczywiście było dwa tygodnie chodzenia na solarium wcześniej. (...) ufarbowałam włosy na czarno, miałam zupełnie przezroczystą bluzkę, z takimi wstawkami, które coś tam kryły i taką baaardzo, bardzo krótką, dużo za krótką spódniczkę.

Niedawno Weronika Książkiewicz zamieściła na swoim profilu na Instagramie wspólne zdjęcie z synem. Zobaczcie jak bardzo są do siebie podobni!

Zobacz: Rekordowe licytacje WOŚP 2019. Kto wygrał? Lewandowska czy Siwiec?

Weronika Książkiewicz uwielbia zdrową dietę, aktywność sportową i dbanie o siebie. Ale nie zawsze tak było. Książkiewicz postanowiła zadbać o siebie kilka lat temu i od tej pory nie przestaje tego robić.

Po tym jak się wypłaczemy, trzeba powstać jak Feniks z popiołu, jeszcze silniejsze i piękniejsze - powiedziała Weronika Książkiewicz.

Książkiewicz wzięła udział w obozie Anny Lewandowskiej, który jest bardzo popularny wśród polskich gwiazd. Ania organizuje swoje obozy średnio dwa razy w roku, a cena jednego to około 3000 złotych.

Więcej: Jak mieszka Maja Bohosiewicz? Oto jej luksusowy dom

Wśród polskich gwiazd, które biorą udział w obozach treningowych Lewandowskiej, są m.in.: Weronika Książkiewicz, Agnieszka Woźniak-Starak, Dominika Grosicka, Zosia Ślotała.

Zobacz: Dlaczego Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z mięsa?

Zobacz film: Tomasz Karolak o roli ojca, źródło: Dzień Dobry TVN
podziel się:

Pozostałe wiadomości