Gwiazdy

Viki Gabor przygotowała dla swoich fanów niespodzianki. Premiera nowego singla to nie wszystko

Gwiazdy

Viki Gabor

Młoda i utalentowana Viki Gabor nie spoczywa na laurach. Artystka po zwycięstwie w Eurowizji Junior 2019 oraz otrzymaniu podwójnej platyny za singiel "Superhero" oraz platyny za singiel „Ramię w ramię” powraca z nowym, anglojęzycznym utworem! "Forever and a Night" trafił na playlisty New Music Friday Spotify w aż dziewięciu krajach.

Viki Gabor – nowy anglojęzyczny singiel

Viki Gabor po pozytywnym odbiorze singli "Superhero" i "Getaway", prezentuje kolejny anglojęzyczny utwór "Forever and a Night". Nowa piosenka postała przy współpracy z cenionym producentem muzycznym pracującym pod pseudonimem Cutfather. Mężczyzna był odpowiedzialny m.in. za hity Katy Perry. Czy nowa piosenka Viki będzie hitem tego lata? "Forever and a Night" już trafiło na listy New Music Friday w Polsce, Finlandii, Turcji, Norwegii, Czechach, Słowacji, Portugalii, Islandii i Indiach.

Chciałabym, żeby każdy interpretował moje utwory na swój sposób, dla mnie osobiście ta piosenka opowiada o mnie i o moich przyjaciołach mieszkających za granicą, zawsze jest mi bardzo trudno się z nimi pożegnać

- mówi o swoim singlu artystka.

Teledysk do nowego hitu

Nowy utwór to nie koniec niespodzianek, jakie dla swoich fanów przygotowała Viki. Piosenka "Forever and a Night" doczekała się także teledysku, który już 3 lipca o godzinie 12:00 będziemy mogli zobaczyć na kanale YouTube wokalistki. Ponadto podczas premiery dostępny będzie czat, na którym Viki również będzie obecna, a o godzinie 18:00 odbędzie się specjalnie przygotowane Listening Party. Podczas wydarzenia przez godzinę będzie można wspólnie słuchać najlepszej muzyki oraz porozmawiać z młodą artystką.

Zobacz wywiad Sandry Hajduk z Viki Gabor:

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości