Gwiazdy

Omenaa Mensah pokazała zdjęcia córki z okazji jej 18. urodzin. „Jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek”

Gwiazdy

Omenaa Mensah, Vanessa Mensah

Vanessa, córka Omeny Mensah, oficjalnie wkroczyła na ścieżkę dorosłości. Z okazji jej osiemnastych urodzin prezenterka opublikowała post na Instagramie. Nie zabrakło wzruszających słów i zdjęć z córką.

Córka Omeny Mensah skończyła 18 lat

Vanessa Mensah skończyła już 18 lat. Z tej okazji Omenaa Mensah umieściła na Instagramie wyjątkowy post, w którym nie zabrakło wielu wzruszających i ciepłych słów na temat ukochanej córki.

Gdy Vanessa pojawiła się na świecie, był to dla mnie cud... Coś niesamowitego, coś co sprawiło, że życie już nigdy nie było takie jak wcześniej... Jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek, a także wyznaczyły ważne cele, które jako matka chciałam zrealizować dla swojego dziecka. Dziś gdy moja córka kończy 18 lat, wiem, że sobie poradzi, wiem, że jest mądra, wiem, że trudności i problemy życiowe będą po to, żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać, a ja zawsze będę obok, gdyby potrzebowała pomocy?

- napisała dumna mama.

Życzenia dla Vanessy

Omenaa opublikowała również zdjęcia z Vanessą. Widać na nich, jak bardzo podobna jest do swojej pięknej matki. Pod postem prezenterki pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami dla solenizantki.

Wszystkiego co najlepsze!!!!!❤️

- napisała Dorota Gardias.

Piękna jak mama ! Wszystkiego najlepszego dla córci ??

- dodała jedna z obserwatorek Omeny Mensah.

Pamiętam jak prowadziliście razem program taki o gotowaniu? wszystkiego najjjjjj❤️??

- dodała inna.

Zobacz także:

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości