Gwiazdy

Rodzinne życie Cezarego Pazury. "Jest wspaniałym ojcem, dzieci są jego słabością"

Gwiazdy

Cezary Pazura to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów. Zagrał w ponad 100 filmach i serialach. Od 14 lat tworzy szczęśliwy związek z żoną Edytą, z którą ma troje dzieci. Jaki jest na co dzień? Co go motywuje?

Cezary Pazura - pracowity aktor

Popularność i uznanie widzów przyniosły mu role w takich hitach jak: „Kroll”, „Kiler”, „Chłopaki nie płaczą”, „Trzynasty posterunek” czy „Psy”. Niedługo zobaczymy go w nowej produkcji TVN "Tajemnica zawodowa".

- Cezary jest niezwykle pracowitym człowiekiem. Wydaje mi się, że jego wielką siłą jest rodzina, autentyczna miłość do żony Edyty i jego dzieci, którymi cały czas się chwali – opisuje go aktor Michał Żebrowski.

Cezary Pazura - życie rodzinne

Od 14 lat Cezary Pazura jest w szczęśliwym związku. Para poznała się w pociągu. Mają troje dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antka i 3-letnią Ritę.

- Jest wspaniałym ojcem, dzieci są jego słabością. Ja w tym układzie jestem tym złym policjantem, a on bardzo je rozpieszcza - mówi Edyta Pazura.

Aktor ma też dorosłą już córkę z pierwszego małżeństwa, którą po rozstaniu z żoną wychowywał sam.

- Rodzicielstwo w dojrzałym wieku jest zupełnie inne. Kompletnie inna jest świadomość czasu. Jak patrzę na moich rówieśników, którzy mają już odchowane dzieci i mogę sobie odpoczywać, to z jednej strony im zazdroszczę, że ja tego nie mam – przyznaje Pazura.

Mimo, że siłownie są teraz zamknięte, Cezary wciąż pracuje nad formą.

- Jestem świadoma tego, że za parę lat może być tak, że skończę zajmować się dziećmi i zacznę opiekę nad mężem. Wiem, na co się pisałam. Myślę, że jak się kogoś kocha, to nie ma z tym problemu. Czarek bardzo dba o siebie, ćwiczy trzy dni w tygodniu, bo jest świadomy tego, że jest ode mnie 25 lat starszy – podkreśla Edyta Pazura.

- Co najbardziej motywuje mnie, żeby o siebie dbać? Młoda żona – odpowiada ze śmiechem aktor.

Cały reportaż można obejrzeć na stronie Uwaga! TVN.

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień już niedługo powitają na świecie syna. Nam zdradzili jego imię

Marta Żmuda Trzebiatowska: "W szkole podstawowej byłam najgrubsza w klasie". Dlaczego zdecydowała się na tak szczere wyznanie?

Adrianna Biedrzyńska świętuje 9. rocznicę związku. "Bądź przy mnie zawsze. Kocham"

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: Uwaga! TVN

Pozostałe wiadomości