Gwiazdy

Piękna i utalentowana córka Bono. Kim jest Eve Hewson?

Gwiazdy

Bono

Niedaleko pada jabłko od jabłoni - głosi stare polskie przysłowie. Postanowiliśmy sprawdzić, na ile owe sformułowanie jest prawdziwe. Celebryci chronią prywatność swoich dzieci, przez co często nie jesteśmy świadomi, że dany aktor czy piosenkarka to dziecko sławnego rodzica. Tak jest choćby w przypadku Bono i jego córki, Eve Hewson, która - jak się okazuje - jest bardzo obiecującą aktorką i niezwykle piękną kobietą.

Bono i rodzina Hewson

Próżno szukać na Ziemi osoby, dla której pseudonim artystyczny Bono nie byłby znany. Hewson jest zaś córką Bono, czyli Paula Davida Hewsona i Ali Hewson. Związek tych dwojga trwa od bardzo dawna, a do jego formalizacji doszło w 1982 roku.

Bono i Ali mają czworo dzieci - najstarsza jest Jordan (ur. 1989), potem Memphis Eve (1991), Elijah Bob Patricius Guggi Q (1999) i John Abraham (2001). Na razie to Memphis Eve i Elijah robią największą karierę z czwórki rodzeństwa. Elijah założył zespół Inhaler, który gościł nawet na scenie Dzień Dobry TVN. Eve zaś nie poszła w ślady ojca-muzyka ani nie zainspirowała się biznesem, który pokochała jej matka. Zajęła się czymś nowym w jej rodzinie, czyli aktorstwem. Jak rozwija się jej kariera?

Eve Hewson - kariera

Eve zadebiutowała w filmie "Klub 27" w 2008 roku. Fabuła skupia się na tragicznie zmarłych artystach - także rockowych - którzy nie dożyli swoich 28. urodzin. Widać, że choć Eve nie zajęła się w swoim życiu zawodowo muzyką, rock 'n' rolla ma we krwi. Potem Memphis zagrała u boku Sean Penna w obrazie "Wszystkie odloty Cheyenne'a". Prawdziwą sławę przyniosła jej jednak rola w serialu "The Knick". Eve zagrała w nim u boku Clive'a Owena, który wcielił się w chirurga uzależnionego od kokainy. I choć serial miał jedynie dwa sezony, zdobył mnóstwo nagród i nominacji, a krytycy docenili talent Hewson. Potem pojawiły się kilka ról na dużym ekranie.

W 2020 roku Eve znów powróciła do telewizji. Obecnie gra w serialu produkowanym przez telewizję BBC, pt. "The Luminaries". Fabuła opiera się na powieści Eleanor Catton. Akcja rozgrywa się w Nowej Zelandii podczas gorączki złota w 1866 roku. Eve gra u boku Evy Green. Sama zaś wciela się w rolę Anny Wetherall, młodej kobiety, która migruje na południe kraju i wkrótce zostaje zmuszona do niewolniczej pracy seksualnej.

Zobaczcie, jak wygląda ta niezwykle obiecująca aktorka. Dostrzegacie podobieństwo do sławnego taty?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Soft paw

Post udostępniony przez Eve Hewson (@memphisevehewson)

Zobacz także:

Demi Lovato w żałobie po ukochanym dziadku. „Ten człowiek ogromnie kochał Boga”

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru szuka pomocy dla swojej Jani. "Liczy się każda chwila i każdy grosz"

Adam Fidusiewicz nagrywa miłosne wyznania w szczytnym celu. Misja? Pomóc Andrzejowi Strzeleckiemu

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości