U2

    U2

    Niedaleko pada jabłko od jabłoni - głosi stare polskie przysłowie. Postanowiliśmy sprawdzić, na ile owe sformułowanie jest prawdziwe. Celebryci chronią prywatność swoich dzieci, przez co często nie jesteśmy świadomi, że dany aktor czy piosenkarka to dziecko sławnego rodzica. Tak jest choćby w przypadku Bono i jego córki, Eve Hewson, która - jak się okazuje - jest bardzo obiecującą aktorką i niezwykle piękną kobietą.

    Niedawno lider U2 - Bono, podczas swojego przemówienia w Kongresie amerykańskim, zasugerował, że w Polsce i na Węgrzech dochodzi powoli do hipernacjonalizmu. Po tych słowach prezes PiS Jarosław Kaczyński stwierdził, że woli słuchać The Beatles niż U2. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: polskich Beatlesów - The Postman i Exigo - U2 Tribute Band Polska, aby ten pierwszy zagrał jeden z przebojów - Brytyjczyków, a drugi - Irlandczyków. Zobaczcie, jak im poszło.

    Michał Drozd marzył o zagraniu na jednej scenie z zespołem U2. Pomysłem zaraził swojego kolegę Filipa Paprockiego. Przy pierwszej nadarzającej się okazji pojechali na koncert U2, aby spełnić swoje marzenie. I udało im się! Kiedy zespół zaczął grać Angel of Harlem, Bono zaprosił chłopaków na scenę. Zobaczcie, co zrobili, by przyciągnąć uwagę wokalisty U2 i jak im poszło na scenie.