Gwiazdy

Bono wspiera w wyjątkowy sposób walczących z koronawirusem. Nagrał dla nich utwór: "Let Your Love Be Known"

"Bono napisał emocjonalną balladę dla Włochów na trudny czas. To pierwszy utwór wokalisty od 2017 roku", x-news

Gwiazdy

Bono wspiera w wyjątkowy sposób walczących z koronawirusem. Nagrał dla nich utwór: "Let Your Love Be Known"

"Bono napisał emocjonalną balladę dla Włochów na trudny czas. To pierwszy utwór wokalisty od 2017 roku", x-news

Bono postanowił wesprzeć na duchu walczących z koronawirusem Włochów, Irlandczyków oraz wszystkim zajmujących się chorymi i zakażonymi. Na profilu instagramowym zespołu U2 ukazała się nagrana przez niego piosenka.

Specjalna dedykacja

Świat walczy z pandemią koronawirusa. Kolejni artyści wychodzą też z inicjatywami, które mają uprzyjemnić czas, jaki spędzamy obecnie w domach i przestrzegają przez zagrożeniem. Wśród gwiazd, które poczuły się mocno dotknięte tematem, jest też lider zespołu U2 - Bono. Piosenkarz nagrał nawet specjalny utwór „Let Your Love Be Known”, w którym opowiada o samotnym spacerze po opustoszałym Dublinie, o izolacji, strachu przed wybuchem pandemii.

Dla Włochów, którzy zainspirowali do tego… Dla Irlandczyków… Dla każdego, kto w tym Dniu Świętego Patryka znajduje się w tej trudnej sytuacji i nadal śpiewa. Dla lekarzy, pielęgniarek, opiekunów na pierwszej linii. To dla was to śpiewam

- napisał artysta.

Wyjątkowy utwór powstał zaledwie godzinę przed jego nagraniem i jest pierwszą nową kompozycją grupy od 2017 roku. Wideo można obejrzeć na profilu instagramowym irlandzkiej grupy.


Podziękowania za gest

Gest artysty spotkał z dużym odzewem jego fanów. Wzruszeni dziękowali mu w licznych komentarzach na profilu.

Dziękujemy ci, Bono, z Włoch. Jesteśmy silni. Proszę, bierzcie naukę z tego, co stało się nam. Bądźcie bezpieczni. Zostańcie w domu

- napisała jednak z użytkowniczek serwisu.

Wokaliście podziękował również szef włoskiego MSZ Luigi Di Maio. Cytując jedną z piosenek U2 „One”, podkreślił, jak ważna jest wzajemna pomoc. Obecnie w kraju tym doszło już do około 36 tys. zarażeń koronawirusem.

***

Jeśli masz wysoką gorączkę, duszności, kaszel, bóle mięśni i czujesz się osłabiony bezzwłocznie zgłoś się do szpitala zakaźnego lub skontaktuj z najbliższą stacją sanepidu. Wszystkie niezbędne i najświeższe informacje dotyczące koronawirusa znajdziesz tutaj.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
155
18
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0