Gwiazdy

Sophie Turner, gwiazda "Gry o Tron" i Joe Jonas spodziewają się dziecka? Fani ruszyli z gratulacjami

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gwiazda serialu Gra o Tron Sophie Turner i amerykański muzyk Joe Jonas zostaną po raz pierwszy rodzicami? Aktorka opublikowała zdjęcie z intrygującym opisem. Media nie mają wątpliwości, a fajni ruszyli z gratulacjami.

Wesołe wieści płyną do nas zza oceanu. Jak donoszą zagraniczne media jedna z najbardziej lubianych par show-biznesu już niedługo cieszyć się będzie swoim pierwszym potomkiem. Joe Jonas i Sophie Turner nie skomentowali jeszcze tej informacji, ale fani i rodzina zakochanych nie powstrzymują się od radości.

„Szczęście zaczyna się od ciebie”

Artyści w świecie show-biznesu uważani są za jedną z najbardziej sympatycznych i uroczych par. W ich relacji widać prawdziwe uczucie, którego nie kryją w publicznych miejscach, na ściankach czy też swoich social mediach. Sophie opublikowała ostatnio zdjęcie przytulona do Joe, który odwzajemnia jej się czułym całusem. Zdjęcie wzbudziło zainteresowanie ze względu na jego podpis, który sugeruje, że faktycznie jest coś na rzeczy.

Szczęście zaczyna się od ciebie, kochanie

- napisała w poście aktorka.

Media zaczęły się doszukiwać tego, co nowego wydarzy się niebawem w związku Sophie Turner i jednego z braci Jonas. Zauważono, że młoda gwiazda popularnego serialu Gra o Tron ostatnio sprytnie ubiera się w sposób, który mógłby tuszować zmiany jej sylwetki .

Jak donosi amerykański portal Just Jared, który jako pierwszy podał informację o ciąży Sophie Turner - jest to pewne.

Niedawno powiedzieli o tym swoim rodzinom. Wszyscy są bardzo podekscytowani i szczęśliwi

- podaje źródło.

Fani również nie mają wątpliwości i pod opublikowanym zdjęciem na Instagramie ruszyła fala gratulacji. Sympatycy Joe i Sophie są przeszczęśliwi.

Sophie Turner i Joe Jonas - tajemnice to ich specjalność

Sophie Turner i Joe Jonas pobrali się „po cichu” w maju 2019 roku w Las Vegas. Fani byli zaniepokojeni, że para zrezygnowała z pięknej, wystawnej ceremonii ślubnej. Nic bardziej mylnego. Kilka miesięcy później zorganizowali ponownie swoje wesele, lecz miało ono już nieco bardziej formalny ton i zgromadziło dużo większe grono rodziny, przyjaciół i gwiazd. Wybrali wymarzone przez siebie miejsce, czyli uroczy zamek w pięknych rejonach francuskiej Prowansji.

Zobacz też:

Serial "Gra o Tron" można oglądać na player.pl

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości