Gwiazdy

Lady Gaga ma nowego chłopaka. Kim jest wybranek piosenkarki?

Lady Gaga

x-news

Gwiazdy

Lady Gaga ma nowego chłopaka. Kim jest wybranek piosenkarki?

Lady Gaga

x-news

Wygląda na to, że to koniec spekulacji na temat rzekomego związku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Amerykańska artystka opublikowała w sieci zdjęcie w czułych objęciach mężczyzny. Kim jest wybranek Lady Gagi? 

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych artystek na rynku niejednokrotnie trafiała już na pierwsze strony gazet ze względu na swój odważny wizerunek. Ostatnimi czasy zeszła z tonu, ale wciąż jest na językach ze względu na jej związki miłosne.

Gaga sprowadza „na mieliznę”

Od premiery filmu A Star is Born wszyscy spekulowali na temat jej związku z Bradleyem Cooperem. Widzowie kinowego hitu kibicowali parze, która na wielkim ekranie wyglądała ze sobą cudownie. Oficjalnych doniesień w tej sprawie niestety nie było, choć gwiazdy też nie dementowały plotek na ten temat. Dodatkowego dreszczyku emocji dodawał konflikt Lady Gagi z Iriną Shayk, byłą partnerką Bradleya. Mało tego… występ z utworem Shallow na gali rozdania Oscarów w zeszłym roku nie pozostawiał wiele wątpliwości. Głębokie spojrzenia i moment, w którym ostatni refren zaśpiewali przytuleni, mogło oznaczać tylko jedno – to musi być związek.

Rzeczywistość jednak okazała się bolesna dla fanów zarówno Lady Gagi, jak i Coopera. 

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę oszukując wszystkich. Stworzyliśmy historię miłosną. Oczywiście chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Ciężko nad tym pracowaliśmy, wymyśliliśmy to wszystko – zostało to zorganizowane jako przedstawienie

- wyznała Lady Gaga w jednym z odcinków talk show Oprah.

Teraz wokalistka przestawiła  wybranka swojego serca na Instagramie. 

“Świetnie bawiliśmy się w Miami”

Już jakiś czas temu Lady Gaga była przyłapana z nowym partnerem, choć dotychczas nie pokazywała go oficjalnie. Tym razem na jej profil na Instagramie trafiło zdjęcie, na którym jedna z największych gwiazd wygląda na szczęśliwą, lecz z innym mężczyzną niż ten, którego cały świat jej życzył. Na jachcie w okolicach Miami przytula ją Michael Polansky, znany przedsiębiorca, inwestor i obecnie prezes Grupy Parker.

Czy Michael to ten, którego Lady Gaga zatrzyma przy sobie do końca życia? Tego jej z całego serca życzymy i mamy nadzieję, że zaowocuje to również kolejnym świetnym materiałem muzycznym, bądź aktorskim. Artystka dostała angaż przy nowym filmie opowiadającym historię wnuka Guccio Gucciego, założyciela włoskiego domu mody. Film reżyserować będzie Ridley Scott, który odpowiedzialny był m.in. za Gladiatora, American Gangster czy Hannibala

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
46
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0