Gwiazdy

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie córeczki. Na co najbardziej czeka?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik

Wojciech Janik, jeden z uczestników programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", spełnia się w roli taty. Niespełna 3 miesiące temu przyszła na świat jego pierwsza córka Antosia. Dumny ojciec pochwalił się uroczym zdjęciem pociechy i wyznał, czego nie może się doczekać.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Wojtek i Agnieszka

Wojciech Janik zdobył popularność za sprawą udziału w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli go z Agnieszką Łyczakowską. Był to strzał w dziesiątkę, ponieważ małżonkowie od razu zaczęli nadawać na tych samych falach. Już na weselu zachowywali się tak, jakby znali się od dawna. Po miesiącu trwania telewizyjnego eksperymentu postanowili, że chcą dalej budować wspólną przyszłość i pozostali w małżeństwie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Związek Janika i Łyczakowskiej miewał wzloty i upadki, ale udało im się pokonać kryzysy, które ostatecznie jeszcze bardziej wzmocniły ich relację. Oboje marzyli, by zostać rodzicami, ale nie było to takie proste. Na szczęście po długich starach wreszcie się udało. W styczniu tego roku urodziła się ich córka Antosia. Pierwsze miesiące z noworodkiem nie należą do najłatwiejszych, jednak Wojciech doskonale odnalazł się w roli ojca.

Wojciech Janik pokazał zdjęcie córki

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się na Instagramie zdjęciem maleńkiej Antosi. Wyznał, na co najbardziej czeka.

- Już nie mogę się doczekać, aż usłyszę te słowa. A jak na razie musi mi wystarczyć jej poranne gaworzenie, uśmiechy no i skarpetki z napisem "KOCHAM TATĘ". Niedługo wybiją 3 miesiące, ale ten czas leci. Ciekaw jestem jej pierwszych słów, lecz na nie muszę jeszcze trochę poczekać. A u Was jakie były pierwsze słowa dziecka? - zapytał Janik.

Internauci podzielili się swoimi doświadczeniami.

"Mama, tata, piwo", "Słowo mama w Dzień Matki", "Pierwsze padło mama, a potem to już każdego dnia coś nowego. Młody ma 9 miesięcy i zna już tyle słów, że czasem się zastanawiam, jak będą wyglądały nasze dyskusje, kiedy będzie mówił całymi zdaniami", "Pierwsze mama, teraz w kółko słyszę dada albo ja, ja" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości