Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" schudła 15 kg. "Metamorfoza była zapoczątkowana chorobą"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestniczka Agnieszka
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka
Źródło: TVN/Player
Od kilku tygodni widzowie TVN mogą oglądać 7. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jedną z uczestniczek jest Agnieszka Miezianko, która wyszła za Kamila Borkowskiego. Piękna blondynka w dopasowanej sukni ślubnej zrobiła wrażenie nie tylko na przyszłym mężu, ale również i na fanach programu. Okazuje się, że na przestrzeni lat przeszła sporą metamorfozę. Jak wcześniej wyglądała?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka i Kamil

Agnieszka i Kamil byli pierwszą parą, którą zobaczyli widzowie 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od razu wpadli sobie w oko i zaczęli nadawać na tych samych falach. Zostali tak dobrze dopasowani przez ekspertów, że mieli wrażenie, jakby znali się od dawna. Podczas wesela małżonkowie i ich rodziny szampańsko się bawili.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Wojtek i Agnieszka biorą dzisiaj ślub kościelny
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
Rodzinka w komplecie – miłość od pierwszego wejrzenia
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
Miłość od pierwszego wejrzenia
Miłość od pierwszego wejrzenia
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Agnieszka i Wojtek - prywatnie w nowej roli
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Co w życiu ich zmienia ślub od pierwszego wejrzenia?
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Najbardziej kontrowersyjna para „Ślubu od pierwszego wejrzenia”
Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Przyjaźń od pierwszego wejrzenia
Iza komentuje rozstanie Kamilem
Iza komentuje rozstanie Kamilem

Agnieszka pięknie prezentowała się jako panna młoda, a pewność siebie dodawała jej uroku. Uczestniczka programu na swoim profilu na Instagramie wyznała, że nie zawsze była tak szczupła i wysportowana, jak teraz. By cieszyć się smukłą sylwetką, musiała zmienić nawyki żywieniowe i uprawiać więcej sportu. Praca na sobą i konsekwentne dążenie do celu, zdecydowanie się opłaciły.

Metamorfoza Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7"

Agnieszka w mediach społecznościowych pokazała zdjęcia sprzed swojej przemiany, kiedy ważyła 15 kg więcej. Pod jedną z fotografii napisała: "Patrzę na siebie po lewej... Na szczęście to już za mną i teraz będzie tylko lepiej". Postanowiliśmy zapytać uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia", jak udało jej się schudnąć.

- Metamorfoza była złożona, bo najpierw zapoczątkowana chorobą. W miesiąc schudłam bardzo dużo, bo nie mogłam nic jeść. Potem w szpitalu i przy ich karmieniu, zmniejszyłam sobie na tyle żołądek, że później jadłam dużo mniej. Widząc efekty, chciałam to kontynuować - wyznała nam Agnieszka.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowiła stosować się do zasad postu przerywanego. - Zaczęłam jeść w okienkach żywieniowych 6/18 - przez 6 godzin dziennie mogłam jeść normalnie, przez 18 godzin nie jadłam nic, tylko piłam wodę. Wykluczyłam z diety pieczywo białe, bo po nim czułam się ciężka i spuchnięta. Do tego zaczęłam chodzić na siłownię 3 razy w tygodniu, basen, długie spacery. Zamieniłam komunikację miejską na swoje własne nogi oraz rower, a potem było już tylko z górki. Proces był trudny, ponieważ wiązał się z czekaniem na diagnozę. Jak udało mi się wyleczyć, to później to, co było ważne, to samozaparcie. Wiedziałam, że to dla mojego zdrowia, ale też lepszego samopoczucia - podkreśliła Agnieszka.

Nowe nawyki żywieniowe i sport stały się jej nową, codzienną rutyną. - Do dziś uwielbiam spędzać czas na siłowni, jem bardziej regularnie i unikam rzeczy, które mi szkodzą. Czuję się dużo lżej i lepiej, więc tak naprawdę wszystko skończyło się dobrze. Dobre nawyki zostały ze mną na dziś i weszły mi w krew - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości