jak schudnąć

  Agnieszka z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sporo schudła. Pokazała zdjęcia przed i po metamorfozie.

  Operacje bariatryczne w Polsce to nadal źródło wielu kontrowersji. Setki osób żyje z chorobą otyłości w przekonaniu, że jedyną drogą do odzyskania zdrowej wagi jest silna wola przy stole i intensywne treningi na siłowni. Co więcej, całe rzesze specjalistów utwierdzają ich w tym przekonaniu. W tym czasie zarówno w organizmie jak i w psychice dochodzi do szeregu poważnych konsekwencji.

  Joan MacDonald borykała się z narastającymi problemami zdrowotnymi, zanim zaczęła podnosić ciężary, burząc przekonania o tym czego można dokonać, mając 75 lat.

  Ma 32 lata i odkąd pamięta, lubiła jeść niezdrowo. Tymczasem jeden impuls wystarczył, by całkowicie odmieniła swoje życie. Ola Studzińska wykazała się hartem ducha, silną wolą i motywacją. Wszystko to sprawiło, że udało jej się zrzucić prawie 63 kg i całkowicie zmienić swoją codzienność. Jak się odchudzać zdrowo? Wyjaśniła to Anna Radowicka, dietetyk.

  Szybka utrata wagi po upływie miesiąca to marzenie wielu osób, które mają problem z nadwagą i chcą jak najszybciej pozbyć się niechcianych kilogramów. O ile utrata wagi na poziomie 5 lub 10 kg jest wyzwaniem, któremu można sprostać, to zrzucenie 20 kg w ciągu miesiąca wydaje się niemożliwe. Tak dużą utratą wagi mogą się pochwalić osoby, które przed odchudzaniem miały dużą nadwagę. U nich w pierwszych tygodniach diety spadek wagi jest największy.

  Stałe przebywanie w domu podczas pandemii mogło się przyczynić do zwiększenia naszej wagi. Filip Chajzer i Łukasz Zagórski przeanalizowali, że średnio przybyło 2-5 kilogramów na osobę. Teraz, gdy pogoda jest coraz cieplejsza i zbliża się sezon bikini, wiele osób w popłochu zastanawia się, jak to szybko zgubić. Czy jest to w ogóle możliwe? Zapytaliśmy o to eksperta.

  Trening fit and slide zyskuje wielu sprzymierzeńców. By wykonać ćwiczenia, które pokochała nawet Madonna, potrzeba niewiele. Wystarczy kuchenna szmatka i filcowe podkładki. Czy w ten sposób można spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić mięśnie? O nowej, modnej technice w fitnessie, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział trener Dariusz Brzeziński, Mistrz Polski w Fitnessie Sylwetkowym.