Anna Dec jest w ciąży. Prezenterka pogody opublikowała urocze zdjęcie

Anna Dec
Anna Dec jest w ciąży
Źródło: Mateusz Grochocki/East News
Anna Dec przekazała w mediach społecznościowych radosną nowinę. Popularna pogodynka TVN spodziewa się kolejnego dziecka. Na opublikowanej fotce uśmiechnięta pozuje z wyraźnie już zaokrąglonym brzuszkiem. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl prezenterka opowiedziała, jak się czuje. A jak na wieść o rodzeństwie zareagowała jej córeczka?

Anna Dec spodziewa się dziecka

Anna Dec po raz pierwszy została mamą w 2018 roku. Cztery lata temu na świecie pojawiła się córka Zuzanna. W sierpniu ubiegłego roku pogodynka poinformowała, że z mężem spodziewają się narodzin drugiego dziecka. To miał być najpiękniejszy czas dla niej i jej rodziny. Niespełna tydzień później stało się, coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Prezenterka we wzruszającym wpisie przekazała, że poroniła w pierwszym trymestrze.

 - Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych – napisała wówczas na Instagramie.

Osobista tragedia skłoniła dziennikarkę do wygłoszenia apelu. Zwróciła się do fanów i podkreśliła, by zastanowili się kilkukrotnie, zanim zaczną spekulować na temat czyjegoś życia.

- Niech ta sytuacja skłoni do refleksji i może pewnej powściągliwości tych, którzy uwielbiają spekulować na temat ciąży, doszukiwać się tego stanu w każdym wystającym brzuchu, informować o tym fakcie innych, jak dowiedziałaś się/ dowiedziałeś nie od kobiety, której to dotyczy. Te pierwsze kilkanaście tygodni to naprawdę czas, który chciałaby spędzić w spokoju, bez presji ze strony innych, szeptów za plecami. Mimo że nie chcesz się tym jeszcze dzielić, to musisz, bo czujesz się idiotycznie, kiedy tyle ludzi dookoła dzieli się tym faktem, bez potwierdzenia tego u źródła. A przecież nie zaprzeczę, przecież kocham od początku, nie chcę wymazać tego faktu z życia i z nadzieją czekałam na szczęśliwy moment utulenia - dodała.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży

Smutna historia Anny poruszyła internet. W sieci wiele gwiazd zabrało głos i komentowała sprawę.

"Twój głos jest bardzo smutny, ale również bardzo ważny. Żyjemy w chorym świecie pełnym presji, dziwnych wymuszeń i zaglądania kobietom do macic. Jest to po prostu obrzydliwe. Portale plotkarskie i ludzie są bezwstydni i bezwzględni… Bardzo Ci współczuję, mocno Cię przytulam. Dziękuję za ten post" – napisała aktorka Joanna Opozda.

Anna Dec jest w ciąży

Anna Dec nie poddała się i walczyła o marzenia. 23 marca w mediach społecznościowych pochwaliła się uroczym zdjęciem ze sporych rozmiarów brzuszkiem i przekazała, że niebawem na świecie pojawi się mały człowiek.

Wiadomość tę bardzo szybko dostrzegli fani i znajomi. W komentarzach życzyli pogodynce dużo zdrowia i siły. Gratulacje przekazały m.in. Magda Steczkowska, Lara Gessler, Anna Kalczyńska i Anna Wendzikowska.

"Gratulacje i wszystkiego dobrego", "Kochana! Wspaniale! Gratulacje", "Serdeczne gratulacje! Niech maleństwo rośnie duże i silne" - czytamy.

Jak na wieść o rodzeństwie zareagowała córeczka?

- Córeczka jest bardzo szczęśliwa. Zarówno latem, jak i teraz wiedziała o tym od początku i wie, że ciąża to jeszcze nie jest gwarancja tego, że się dziecko urodzi. Mocno nas wspiera. Głęboko wierzymy, że tym razem wszystko będzie dobrze. Polecamy w modlitwie. Nie bez powodu mówi się o tym, że w tym stanie jest się "przy nadziei" - zdradziła nam Anna.

Jak dodała, wierzy w to, że wszystko będzie dobrze. Wyniki wskazują, że ciąża rozwija się prawidłowo. Odskocznię od wszelkich niedogodności daje jej także praca.

- Jestem aktywna zawodowo i szczególnie praca na żywej antenie sprawia, że tego faktu nie da się już dłużej ukrywać. Nowy program w TVN Style "Skarby z szafy", który prowadzę, pozwala nie myśleć o niedogodnościach tego stanu i szybciej mija mi czas. Nie mam na co narzekać, ale nie lubię być w ciąży. Jednak dla dziecka zniesie się każdą niewygodę - zapewniła prezenterka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości