pogodynka

  pogodynka

  Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

  W Warszawie w starej siedzibie banku przy ul. Senatorskiej znajduje się siedziba Mazowieckich Miniatur. Po ulicach Warszawy w skali 1:25 oprowadziła widzów Dzień Dobry TVN pogodynka Agnieszka Cegielska.

  Nasza pogodynka, Paulina Wilkiewicz, odwiedziła dziś Chałupy. Jaka pogoda panuje na Półwyspie Helskim i na czym polega nowa dyscyplina sportowa: "Stand up Paddle"? Zobaczcie!

  Paulina Wilkiewicz postanowiła sprawdzić jakie warunki pogodowe panują na plaży we Władysławowie! Czy można się tam opalać czy w grę wchodzą jedynie sporty wodne? Jak wygląda pogoda w pozostałych częściach kraju? Zobaczcie!

  W Gdyni znajduje się Park trampolin. Odwiedziła go pogodynka Dzień Dobry TVN Dorota Gardias. Czy wszyscy mogą skakać na trampolinie? Ile można spalić kalorii podczas skakania? Czy w parku można zorganizować lekcje wychowania fizycznego?

  Jan Wróbel już niejednokrotnie okazywał swoją sympatię prowadzącej Dzień Dobry TVN Dorocie Wellman. Tym razem też tak było. Jak zareagował Marcin Prokop? Czy Janek Wróbel wyszedł ze studia żywy? Jak go określiła pogodynka Dorota Gardias?