tacierzyństwo

  tacierzyństwo

  Czy to dobre rozwiązanie?

  Aktor uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

  Wychowywanie dzieci wymaga nie lada poświęceń i często przypomina przejażdżkę rollercoasterem. Wie o tym doskonale dziennikarz Kamil Baleja, który ma dwójkę dzieci. Swoje doświadczenia zawarł w książce "Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa". O swojej publikacji opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Ekskluzywny Menel postanowił podzielić się tą nieco mniej cukierkową częścią tacierzyństwa. Bloger Kamil Pawelski, ojciec czterolatka i rocznej córeczki, zamieścił w mediach społecznościowych osobisty wpis. Zjednał nim sobie rzeszę innych ojców, którzy mają podobne odczucia.

  Nick Cannon cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony prasy. Wpływ na to ma jego stosunek do relacji rodzinnych i partnerskich.

  Na co najbardziej czeka?

  Dumny tata pochwalił się uroczą fotką.

  Bal karnawałowy to ważna sprawa, szczególnie dla kilkuletniego dziecka, które na tę okazję chce być oryginalnie przebrane. Mateusz Damięcki postanowił własnoręcznie stworzyć strój dla swojego syna, jednak projekt nie spodobał się Frankowi. Aktor opisał reakcję chłopca.

  Czy przyszły tata chce być przy porodzie?

  Jak udaje im się łączyć życie prywatne z zawodowym?

  Jakob Kosel pod koniec stycznia 2021 r. po raz pierwszy został tatą. Na świat przyszła jego córeczka Michalina. Jak przyznaje, ojcostwo absolutnie go zmieniło i stał się bardziej wrażliwy. Teraz już nie widzi świata poza swoim dzieckiem i ukochaną narzeczoną.

  Utrata żony i samotne rodzicielstwo to jedno z największych wyzwań, jakie rzuca los. I choć słowo "wdowiec" częściej kojarzy się ze starszym, siwym panem, to podobne dramaty przytrafiają się także młodym mężczyznom. Czy można zastąpić dzieciom mamę i wypełnić lukę po śmierci ukochanej? Jak wygląda codzienność tych, których życie wystawiło na podobną próbę? Oto historie Marka i Dariusza, którzy w młodym wieku zostali wdowcami i samotnymi rodzicami.

  W życiu każdego taty przychodzi taki moment, kiedy musi sam zająć się dzieckiem. I co wtedy? Czy podczas nieobecności mamy, mężczyzna jest w stanie upilnować malucha, czy jednak załamuje ręce i odlicza czas do powrotu kobiety do domu? O swoich doświadczeniach w Dzień Dobry TVN opowiedzieli ojcowie z kilkuletnim stażem.

  Co wypada piłkarzowi, który właśnie został ojcem, a na co nie ma zgody? Postawa Piotra Zielińskiego została skrytykowana m.in. przez Tomasza Hajto i Grzegorza Lato.

  Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Spytaliśmy go o to, jak przygotowuje się do powiększenia rodziny. Wiemy też, czy planuje więcej dzieci.

  Bycie ojcem to marzenie niejednego mężczyzny. Jak godzić tę najważniejszą rolę życia z własnymi oczekiwaniami? Na co zwracać uwagę, a czego unikać w relacji z dzieckiem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział aktor Michał Koterski - tata Fryderyka.

  Rafał Maślak ma powody do dumy. Rodzina fotomodela już niebawem się powiększy. Gwiazdor ogłosił radosną nowinę w mediach społecznościowych.

  Narodziny dziecka całkowicie zmieniają świat rodziców. Lęk, niepokój i uczucie utraconej swobody mogą dopaść każdego. Czy do roli taty da się przygotować? Co znaczy być ojcem w dzisiejszym świecie? O tym opowiedzieli nam świeżo upieczony tata, Jakob Kosel oraz Rafał Maślak, tata 2-letniego Maksymiliana.

  Michał Wiśniewski poinformował, że kolejny raz został ojcem. Muzyka i jego żona Pola powitali na świecie synka Falco Amadeusa. Jakim ojcem będzie piosenkarz?

  Jedna z najmłodszych par polskiego show-biznesu - Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poinformowała w mediach społecznościowych, że spodziewają się drugiego dziecka. Prócz gratulacji, na parę spłynął hejt. Internauci pisali wprost – że są za młodzi na bycie rodzicami. Czy faktycznie tak jest? Czy w ogóle istnieje idealny wiek na urodzenie potomka?

  Maciej Zakościelny odpoczywa z rodziną w Bukowinie Tatrzańskiej. Aktor pochwalił się uroczymi zdjęciami z basenu, w którym kąpie się razem z synem.

  Sasha Knezevic to światowej sławy model i były mąż Anji Rubik. 4 miesiące temu Sasha po raz pierwszy został tatą. Jak sam mówi, to najważniejsza rola w jego życiu, z której czerpie samą radość. W opiece nad synem słucha swojego instynktu i serca. Kim jest jego partnerka? Obecnie Sasha wraz z rodziną mieszka w Wiedniu. Czym się tam zajmuje? W rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Knezevic przyznał, że z Anją Rubik rozstał się w przyjaźni i obecnie darzą się ogromnym szacunkiem.

  Paweł Małaszyński w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że dom i rodzina jest dla niego przystanią. Jakim aktor jest ojcem? I czy lubi typowo domowe obowiązki, jak np. wyrzucanie śmieci lub gotowanie?

  Dariusz Pabin i Tomasz Czechowski założyli Klub Taty. Tam wstępu nie mają kobiety. O czym rozmawiają tatusiowe za zamkniętymi drzwiami? Czy są grupą quasiterapeutyczną? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy założycieli i członków tego elitarnego klubu.

  Wszystko zaczęło się, kiedy jego córka skończyła sześć tygodni. Nie wiedział, jak obchodzić się ze swoją latoroślą. I wtedy wpadł na pomysł, że swoją nieumiejętność może... sfotografować. Nasz reporter Ksawery Kalicki rozmawiał z Davem Engledowem - tatą do zadań specjalnych. Zobaczcie, jak prosto porażkę przekuć w sukces!

  Joanna Skotnicka, współtwórczyni antologii „Macierzyństwo bez lukru”, zaprosiła do współpracy także tatusiów. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Łukasza Kielbana oraz Macieja Mazurka. To już trzecia edycja tego niezwykłego projektu. Dlaczego nasze "rodzynki" zdecydowali się wziąć udział w projekcie „Macierzyństwo bez lukru 3”?

  Kiedy urodził się Wincent Tomkiem targały nieopisane emocje. Tomek jest grafikiem, jego hobby to jazda na deskorolce. Jest także gitarzystą i wokalistą rockandrollowego zespołu. Jednak najważniejszy jest dla niego czteroletni Wincent.

  Kangurowanie to forma kontaktu rodzica z dzieckiem, opierająca się na dotyku „skóra do skóry”. Noworodek kładziony jest na piersi ojca a nie tradycyjnie na piersi matki. W studiu Dzień Dobry TVn gośćmi byli: Rafał Cieszyński oraz Jakub Pasek. Jakie były ich pierwsze emocje podczas „kangurowania”?

  Przecięty polski tata spędza z dzieckiem 53 minuty dziennie. Brakuje czasu oraz dobrej woli i tolerancji pracodawców. Opieka ojca nad dzieckiem wciąż wydaje się śmieszna i niemęska. By to zmienić, Instytut Spraw Publicznych wraz z Gazetą Wyborczą postanowił zorganizować warsztaty dla pracujących ojców. Czego można się tam nauczyć? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy współorganizatorów tej akcji - socjolożkę Aleksandrę Niżyńską oraz psychologa Rafała Załęskiego.

  "Tata - ale", córeczka tatusia, pierwszy absztyfikant. To blaski i cienie ojcostwa. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Henryka Sawkę, rysownika i ojca 21-letniej Karoliny, Michała Figurskiego, dziennikarza radiowego i tatę 8-letniej Sonii, Pawła Królikowskiego, aktora i ojca 13-letniej Julii i 10-letniej Marceliny oraz szefa kuchni i ojca 16-letniej Magdy Roberta Sowę. Jak wyglądają ich relacje z córkami oraz jak duża spoczywa na nich odpowiedzialność?