Aleksandra Żebrowska eksponuje goły ciążowy brzuch. Zofia Zborowska: "Szanuję za tempo po Felku"

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska eksponuje ciążowy brzuch
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Aleksandra Żebrowska po raz pierwszy od ogłoszenia kolejnej ciąży pokazała na zdjęciu sporych rozmiarów brzuszek. - Młoda kapusto, czy to ty? - zażartowała. Internautki doceniły nie tylko poczucie humoru żony aktora, lecz także tempo powiększania się popularnej rodziny. Pojawiły się spekulacje na temat płci oczekiwanego malucha.

Aleksandra Żebrowska pokazuje ciążowy brzuch

O tym, że spodziewają się kolejnej pociechy, Aleksandra i Michał Żebrowscy poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych na początku lutego. Wiadomość zaskoczyła wielu fanów pary, którzy nie tak dawno śledzili poszczególne etapy poprzedniej ciąży żony aktora. Influencerka w sierpniu 2020 roku urodziła trzecie dziecko. Od porodu nie minęło więc jeszcze półtora roku. Na udostępnionej teraz fotografii widać, że ciąża Aleksandry jest już na zaawansowanym etapie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Celebrytka stanęła przed lustrem niemal w samej bieliźnie i zapozowała do zdjęcia z wyeksponowanym sporych rozmiarów brzuchem. Przy okazji zażartowała, że krągłości są efektem przejedzenia się młodą kapustą. - To kapusta połączona z grochem i popita dużą ilością mleka - wtórowały jej w komentarzach użytkowniczki Instagrama.

Post Żebrowskiej rozbawił również Paulinę Krupińską-Karpiel i Agatę Rubik. - Sezon tuż-tuż - napisała żona kompozytora. - Stara, szanuję za to tempo po Felku, bez kitu - dodała już bardziej na poważnie Zofia Zborowska.

Aleksandra Żebrowska poroniła cztery razy

Aleksandra i Michał Żebrowscy mają trzech synów: 12-letniego Franciszka, dziewięcioletniego Henryka i półtorarocznego Feliksa. Nie oznacza to, że żona aktora była do tej pory w trzech ciążach. Influencerka poroniła czterokrotnie, o czym otwarcie mówiła w wielu wywiadach i o czym przypomniała tuż po ogłoszeniu kolejnej radosnej nowiny.

- Nie jestem w czwartej ciąży, tylko w ósmej - doprecyzowała, gdy prasa rozpisywała się o oczekiwanym dziecku Żebrowskich.

Aleksandra nie ujawniła płci pociechy, której oczekuje. Fani bawią się więc w detektywów i sugerują, że nadszedł czas na dziewczynkę.

- Młoda? Czyli córka będzie - nawiązywali do enigmatycznego podpisu Żebrowskiej o młodej kapuście. Cóż, spekulacje na podstawie przypadkowego wyrażenia nie są źródłem informacji, dlatego musimy jeszcze trochę poczekać na oficjalne oświadczenie popularnych rodziców.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości