Gwiazdy

Dziennikarka TVN24 została mamą. Pokazała zdjęcie dziecka. "Od kilkunastu dni z nami"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Dłoń noworodka i matki
Kohei Hara/Getty ImagesJustyna Kosela urodziła córkę

Justyna Kosela, znana z anteny TVN24 dziennikarka, urodziła dziecko. Dumna mama pochwaliła się zdjęciem malucha i wyjawiła jego płeć. "Nasza niewielka wielka Doskonałość" - napisała na Instagramie.

Justyna Kosela została mamą

Justyna Kosela to prezenterka TVN24, którą możecie znać z programów "Dzień na Żywo" oraz "Fakty po południu". W październiku 2021 roku za pośrednictwem Instagrama ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz już może cieszyć się obecnością maleństwa. Czarno-biała fotografia nowo narodzonego dziecka dziennikarki trafiła do mediów społecznościowych.

Dziennikarze TVN

Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą WernerDzień Dobry TVN
wideo 2/7

Dumna mama zdradziła, że na świat przyszła jej córeczka. - Miłość. O, matko i córko - zaznaczyła w hashtagach. W powitalnym wpisie wspomniała nie tylko o przepełniającym ją od tygodni szczęściu związanym z powiększeniem się rodziny, lecz także o sytuacji w Ukrainie i ogólnym niepokoju wśród społeczeństwa.

- Skarb. Nasza niewielka wielka Doskonałość - od kilkunastu dni z nami. Szczęście i zdrowie - trwajcie. Nie ma niczego ponad to. A Ty, Świecie, wracaj już do siebie - czytamy w poście Justyny Koseli.

Ciąża z wysokim ryzykiem

Justyna Kosela dzieliła się w sieci relacjami z poszczególnych etapów ciąży, która nie należała wcale do łatwych. Dziennikarka była pod stałą opieką lekarzy. Musiała nawet poddać się hospitalizacji.

- Ciąża nieidealna, trudna, ze szpitalem, w leżeniu od wielu tygodni, ale najlepsza i wymarzona. Mały Cud rośnie i już budzi dumę, troskę i miłość, ale i niepewność, i obawy. I cudownie móc tego doświadczać - informowała na Instagramie.

- Piszę o tym, bo nie przepadam za lukrowaniem rzeczywistości - jej dobre i gorsze momenty mają ogromne znaczenie, a pokazywanie w social mediach tylko tych dobrych zakłamuje obraz i wpędza innych w poczucie beznadziei. Nie róbmy sobie tego. Zwłaszcza Kobiety Kobietom - apelowała wówczas Kosela.

Justynie Koseli i jej maluszkowi życzymy dużo zdrowia!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kohei Hara/Getty Images

Pozostałe wiadomości