Gwiazdy

Czy Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieszkają ze sobą? "Mieliśmy bardzo trudne chwile"

Gwiazdy

Iza i Kamil wzięli udział w 5. edycji programu i jako jedyne małżeństwo postanowili walczyć o swój związek. W Dzień Dobry Wakacje zdradzili, czy w plotkach o ich rzekomym rozstaniu jest ziarnko prawdy oraz opowiedzieli o swoich planach na najbliższą przyszłość. Wszystko wskazuje na to, że zapadły poważne decyzje.

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" - gdzie mieszkają?

Po zakończeniu programu postanowili kontynuować związek. Zapadła decyzja, że będą żyć na odległość. Iza od 12 lat prowadzi salon fryzjerski w Bytomiu i nie ukrywa, że jej firma jest dla niej jak dziecko. Z kolei Kamil mieszka w domu rodzinnym w Dębicy. Małżeństwo podjęło decyzję związaną ze wspólnym mieszkaniem, co dla jednego z nich oznacza przeprowadzkę.

- Niebawem będzie przeprowadzka - zdradził Kamil. - Ja do Izy - doprecyzował.

Dla Kamila oznacza to, że opuści miejsce, z którym jest związany od dziecka. Zaznacza jednak, że również Iza jest skłonna do wyrzeczeń.

- Szacunek dla Izuni, że ma w sobie tyle poświęcenia - dodał Kamil. - Mieliśmy bardzo trudne chwile, więc wielki szacunek dla Izy, że dała radę - zaznaczył.

Małżeństwo Izy i Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Jak zgodnie podkreślają, choć ślub był od pierwszego wejrzenia, to już na uczucie trzeba było nieco poczekać.

- Kamil jest zupełnym przeciwieństwem mężczyzny, którego lubię. Ja tak samo, jestem przeciwieństwem kobiety (w typie Kamila - przyp. red.) - powiedziała Iza. - Razem stwierdziliśmy, że nie chodzi o wygląd, tylko cechy charakteru, wnętrze człowieka, wartości, które wyznaje i to tak naprawdę dominuje.

Wspólnie postawili, że będą pracować nad związkiem. Jednak jego początki nie należały do najłatwiejszych.

- Nie ukrywamy, że były momenty, w których było bardzo ciężko - wyznał Kamil. - Myślę, że razem sobie za to dziękujemy za to, że daliśmy radę i włożyliśmy w to bardzo dużo pracy i wyrozumiałości dla siebie.

Zdaniem Izy priorytetem w relacji jest komunikacja. - Musieliśmy bardzo dużo rozmawiać - wspomina Iza. - Dzieliły nas różne chwile, sytuacje i charaktery - wyliczała.

Wkrótce para będzie świętowała pierwszą rocznicę ślubu. W najbliższej przyszłości planują dalej rozwijać swoją relację, teraz już we wspólnym mieszkaniu.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Olga Frycz w podróży z małą Helenką. Podpowiadamy, czym zająć dziecko w samolocie

Partnerka Filipa Chajzera miała wypadek samochodowy. "W kilka sekund życie staje przed oczami"

Anna Dereszowska jest w ciąży. Zdjęcie brzuszka rozczula. "Trójka…. To jest przygoda"

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości