Gwiazdy

Prace nad ekranizacją bestsellera Remigiusza Mroza idą pełną parą. Zobacz zdjęcia z planu serialu "Behawiorysta"

Gwiazdy

Piotr Mizerski / TVN

Pierwsze zdjęcia z planu "Behawiorysty" mówią same za siebie. Zapowiada się prawdziwa gratka dla spragnionych emocji widzów i istna uczta dla wielbicieli pierwszoligowego aktorstwa. Serial na podstawie bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza już wkrótce będzie dostępny w serwisie Player.pl.

Behawiorysta - nowy serial oryginalny Player.pl

Prace nad produkcją serialu "Behawiorysta" idą pełną para. To druga - po uwielbianej przez widzów "Chyłce" - ekranizacja powieści Remigiusza Mroza. Kryminalna opowieść jest oryginalnym formatem platformy Player.pl.

Głównym bohaterem serialu jest Gerard Edling, były prokurator, obecnie wykładowca i ekspert w dziedzinie kinezyki, czyli nauki zajmującej się badaniem mowy ciała. Choć nie cieszy się dobrą sławą w środowisku, zostaje poproszony o udział w śledztwie, które ma na celu zdemaskowanie szaleńca, Horsta Zeigera. Na oczach internautów rozgrywa się makabryczne widowisko, któremu tytułowy behawiorysta będzie się starał zapobiec. Ale czy skutecznie?

Na planie praca wre, mamy już pierwsze zdjęcia, na których widać m.in. głównego bohatera, w którego wciela się Robert Więckiewicz.

Behawiorysta - obsada, premiera, gdzie oglądać

W obsadzie, oprócz Roberta Więckiewicza, pojawiają się: Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Marysia Sobocińska, Anna Próchniak i Ewa Kolasińska.

Produkcja serialu zapowiedziała powstanie ośmiu odcinków, które zostaną udostępnione w serwisie Player.pl. Premiera serialu "Behawiorysta" będzie miała miejsce za kilka miesięcy.

Zobacz wideo: Remigiusz Mróz o nowych projektach

Zobacz też:

Utonął ratując 19-miesięczną córkę. O czym należy pamiętać, przebywając nad wodą?

Filip Chajzer w przełomowym wywiadzie o traumatycznych chwilach ze swojego życia: "Chcieli mnie w ten okrutny sposób ukarać"

Kuba Molęda był idolem nastolatek w latach 90. Czym dziś zajmuje się wokalista zespołu L.O.27?

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości