Gwiazdy

Ryan Reynolds pomaga okradzionej fance. Aktor wyznaczył 5 tys. dolarów nagrody za pomoc w odnalezieniu bezcennej zguby

Gwiazdy

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds słynie nie tylko ze swojego pokręconego poczucia humoru, ale i wyjątkowo przyjaznego usposobienia. Ostatnio, hollywoodzki aktor postanowił pomóc fance, której skradziono… pluszowego misia. Za pomoc w znalezieniu zguby Reynolds wyznaczył nagrodę w wysokości 5 tysięcy dolarów.

Pomocny Ryan Reynolds

Mieszkająca w Vancouver fanka Ryana Reynoldsa, Mara Soriano niedawno została okradziona w czasie przeprowadzki. Po tym, jak zorientowała się, że zaginął jej wypełniony cennymi przedmiotami plecak, opublikowała w mediach społecznościowy apel z prośbą o pomoc. Wśród zaginionych rzeczy znalazły się dokumenty, urządzenia elektroniczne, a także wykonany na zamówienie pluszowy miś z wbudowanym odtwarzaczem zawierającym nagranie głosu zmarłej matki kobiety. Zabawka posiada nieocenioną wartość, dlatego Kanadyjka wciąż liczy na jej odnalezienie.

W poszukiwania zaangażował się Ryan Reynolds, który nie tylko nagłośnił akcję, ale i zaoferował 5 tysięcy dolarów osobie, która zwróci misia w nienaruszonym stanie.

Myślę, że powrót tego misia do domu jest potrzeby nam wszystkim

-napisał aktor.

To nie pierwszy raz, gdy aktor zaangażował się w pomoc innym. Niedawno, wraz z żoną Blake Lively, przekazał 400 tys. dolarów czterem nowojorskim szpitalom na pomoc w walce z koronawirusem.

Ryan Reynolds – kariera

Ryan Reynolds to kanadyjski aktor i producent. Karierę zaczynał od występów w kanadyjskich i amerykańskich serialach telewizyjnych. Status gwiazdy zyskał dopiero dzięki głównej roli w komedii "Wieczny student". Na swoim koncie ma również takie hity, jak "Narzeczony mimo woli", "Deadpool", czy "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw".

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Gabi Drzewiecka wypoczywa nad Bałtykiem. Dziennikarka wybrała się do Trójmiasta

Rebel Wilson pochwaliła się efektami diety. Aktorka pokazała zdjęcie w bikini

Małgorzata Kożuchowska zaczyna kolejną filmową przygodę: "Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa!"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości