zabawki dla dzieci

  zabawki dla dzieci

  Jeśli nie wiecie, co zrobić z zabawkami, którymi wasza pociecha już dawno przestała się bawić, z pomocą przychodzi akcja, podczas której będziecie mogli wymienić się nimi z innymi rodzicami. W nasze przedsięwzięcie włączyło się stowarzyszenie Współdzielnik (Wolskie Centrum Kultury) oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomiankach - to tam trafią zabawki, które zostaną nam z wymiany.

  Zabawki drewniane zawojowały rynek już parę lat temu. Ich popularność nie słabnie a wręcz przeciwnie. Z roku na rok rośnie i trudno się dziwić. Zabawki z drewna są nie tylko ładne, ale także ekologiczne i trwałe. Jukki jako producent zabawek drewnianych oferuje szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Przedstawiamy modele dostępne w sklepie Jukki, które cieszą się największą popularnością.

  Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Katowicach zatrzymał chińskie zabawki, które zagrażały zdrowiu, a nawet życiu dzieci, które miały się nimi bawić. Dlaczego są niebezpieczne? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to rzeczniczkę prasową Inspektoratu Katarzynę Kielar. Na co zwrócić uwagę podczas kupna zabawek? Co powinno zawierać ich opakowanie i jakich znaczków nie może na nim zabraknąć? Zobaczcie, gdzie lepiej nie robić takich zakupów.

  Oj, zrobiło się wesoło i gwarnie w Dzień Dory TVN! A to za sprawą Leny, Leona i Mai, którzy - niczym nieskrępowani - bawili się zabawkami przygotowanymi przez ich osobiste mamy. Obie panie - Klaudia Wcisło i Katarzyna Babicka - są projektantkami niezwykłych gadżetów dla dzieci. W Dzień Dobry TVN powiedziały, jak powstał ich wspólny biznes, jakie materiały wykorzystują do tworzenia tych niezwykłych rzeczy oraz, gdzie i za ile można kupić te cudeńka.

  To nie są zabawki dla dużych dziewczynek i chłopców, tylko dla dzieci, a mimo to na kartonowych krzesełkach przy kartnonowym stolioczku zasiadła w studiu Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop. Zobaczcie, jakie oryginalne zabawki dla dzieci mozna zrobić z kartonu. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Kobiecy biznes".