Gwiazdy

Rosalie o czasie pandemii: "Zostało mi odebrane to, co uwielbiam najbardziej". Kiedy wraca z koncertami?

Gwiazdy

Kilka lat temu wkroczyła na polski rynek muzyczny i szturmem go podbiła. Od początku kariery balansuje między mainstreamem, a undergroundem i cieszy się uwielbieniem fanów. Rosalie w marcu wydała płytę, lecz pandemia pokrzyżowała jej muzyczne plany. Co jednak udało się jej zrealizować w tym ciężkim czasie?

Kolejny muzyczny projekt Rosalie

W wywiadzie z Gabi Drzewiecką Rosalie przyznała, że nie zmarnowała ostatnich miesięcy. Choć była zawiedziona tym, że nie może koncertować i mieć bezpośredniego kontaktu z fanami, wykorzystała czas skupiając się na życiu prywatnym, a także na muzyce. Powiedziała:

Zaczęłam pracę nad kontynuacją albumu. Zaczęłam też tworzyć nową muzykę, żeby w ogóle wykorzystać ten niefortunny czas. Bo rzeczywiście płyta wyszła w marcu, czyli chwilkę przed lockdownem, koncerty padły (...), ale nie będę narzekać, bo są osoby, które mają też taką samą sytuację, albo i gorszą. Wykorzystałam ten czas, jak mogłam też dla siebie, dla rodziny, ale głównie, bym powiedziała, że dla muzyki

27-latka zapowiedziała, że efekty jej działań fani będą mogli zobaczyć jeszcze w tym roku. Już niebawem wraca również do koncertowania.

Dieta Rosalie

Okazuje się, że ciężki czas związany z pandemią, wokalistka przeznaczyła także na dbanie o własne ciało i umysł. Zaczęła ćwiczyć jogę i zmieniła dietę. Choć wydaje się rygorystyczna, pozwala sobie na małe przyjemności.

Życie muzyków jest bardzo intensywnym życiem. Ja przez ostatnich 5 lat trochę nie dbałam o to, co jem i kiedy. (...) W momencie tej pandemii, w którym po prostu zostaliśmy zamknięci w mieszkaniach, zaczęłam zdrowo się odżywiać. Nie jem mięsa, nie jem nabiału - choć czasem bywa, że coś tam zjem - ograniczyłam słodycze, ale głównie właśnie skupiłam się na tym, żeby się mniej stresować . Jedzenie miało na to ogromny wpływ. (...) Jeżeli zaczniesz dzień od 20 minut jogi to jest ogromna różnica. Ja na przykład od razu mam uśmiech na twarzy

- zdradziła w Dzień Dobry TVN.

Rosalie w piosence pt. "Zapomniałam jak" w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości