Gabi Drzewiecka

  Adam Duritz to lider Counting Crows, zepsołu, który w pierwszej połowie lat 90. był jednym z najbardziej cenionych na świecie. W 2004 r. grupa została nominowana do Oscara za piosenkę do "Shreka 2".

  Robbie Williams świętuje 25 lat solowej kariery. Z tej okazji przypomina swoje przeboje w nowych aranżacjach. Jakie uczucia towarzyszyły mu podczas nagrywania płyty? Na to pytanie artysta odpowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Prawie 400 milionów odsłon w sieci, fani na całym świecie i zaskakujące muzyczne pomysły. Dave Bayley z formacji Glass Animals podbił serca również polskiej publiczności. Na jednym z festiwali spotkała się z nim Gabi Drzewiecka.

  "Poznaliśmy wspaniałych ludzi".

  Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Mrozu, Ralph Kamiński to tylko część artystów, którzy 2 i 3 lipca zagościli na pierwszej edycji festiwalu Zdobywcy Fryderyków.

  Jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu Open'er był włoski zespół Måneskin, który szturmem podbił muzyczny świat. Z muzykami tuż przed ich występem w Gdyni rozmawiała nasza reporterka Gabi Drzewiecka.

  Shaggy i Sting po raz kolejny nawiązali współpracę. Muzycy spotkali się w studiu i odświeżyli piosenki Franka Sinatry. O tym zaskakującym projekcie wokalista reggae opowiedział Gabi Drzewieckiej w Dzień Dobry TVN.

  Laureatem kwietniowej Pozytywki Dzień Dobry TVN został Hubert Lang, który tworzy filmy metodą poklatkową. Nagrodę otrzymał w towarzystwie taty Krzysztofa Langa, nauczycielek Joanny Szroeder i Zofii Warężak oraz uczniów. Jak zareagował 10-latek?

  Enrique Iglesias jest ikoną popu i szczęśliwym ojcem. W rozmowie z Gabi Drzewiecką, dziennikarką Dzień Dobry TVN opowiedział o swoim życiu rodzinnym, płycie i zbliżającym się koncercie w Polsce.

  White Lies to brytyjskie trio wykonujące muzykę z pogranicza rocka alternatywnego. Zespół został założony w 2017 roku w Ealing, a jego członkowie to przyjaciele ze szkolnych ław. Grupa po raz kolejny już grała w Polsce. O swojej trasie koncertowej i historii, członkowie bandu opowiedzieli Gabi Drzewieckiej.

  Zespół Florence and The Machine słynie z magicznych i zaskakujących płyt. Teraz na rynku pojawił się ich nowy album. W Dzień Dobry TVN wokalistka grupy Florence Welch opowiedziała o swojej twórczości. Zdradziła Gabi Drzewieckiej, że nie może doczekać się występu w Polsce.

  Toto to legendarny zespół rockowy. Powstał w 1977 roku w Kalifornii, a swoje największe sukcesy odnosił w latach 80. Jego członkowie zasłynęli takimi hitami, jak "Hold the line", "Rosanna" czy "Africa". Grupa przetrwał wiele zmian, a już w lipcu pojawi się w Polsce.

  Kasia Sochacka ma powody do szczęścia. W tym roku artystka otrzymała aż dwa Fryderyki. O sukcesie, debiucie muzycznym i miłości do piłki nożnej rozmawiała z Gabi Drzewiecką.

  Kiedy odwiedzi Polskę?

  Utworem "Take me out" kilkanaście lat temu pobili serca milionów fanów na całym świecie i szturmem zdobyli lity przebojów. Pochodzący z Glasgow zespół Franz Ferdinand właśnie wydał album z największymi hitami.

  Ten wieczór będzie należał do gwiazd polskiej sceny muzycznej. Fryderyk Festiwal 2022 Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu rozpocznie się już za kilka godzin.

  Tim Bergling popełnił samobójstwo 20 kwietnia 2018 roku na wakacjach w Omanie. Miał 28 lat.

  "Loud jest dedykowany wszystkim kobietom na świecie" - mówi.

  Utwór "Last Resort" zespołu Papa Roach zna prawdopodobnie każdy słuchacz ciężkiego brzmienia. W Polsce za dwa dni ukaże się jedenasty studyjny album tej amerykańskiej grupy. Z tej okazji Gabi Drzewiecka postanowiła porozmawiać z wokalistą Jacoby Shaddixem.

  "To mój ulubiony kraj" - przyznaje założyciel zespołu Joseph Mount.

  Karolina Bielawska, 23 latka z Łodzi, która na co dzień studiuje zarządzanie na Politechnice Łódzkiej jest drugą w historii Polką, która założyła na głowę koronę Miss Świata. Gala odbyła się w Puerto Rico, a łodzianka pokonała w konkursie 40 koleżanek z najodleglejszych zakątków globu. O emocjach towarzyszących wygranej i planach na nadchodzący rok rozmawiała w programie Dzień Dobry TVN z Gabi Drzewiecką.

  Tears for Fears to jeden z kultowych zespołów lat 80. Grupa sprzedała ponad 30 milionów płyt i wylansowała takie piosenki jak "Shout" czy "Everybody Wants to Rule the World". Po 17 latach przerwy powracają z nowym bardzo osobistym krążkiem.

  "Miało mnie już nie być, miałam być martwa".

  The Lumineers to amerykański zespół folk rockowy, założony w 2005 roku przez dwóch przyjaciół z dzieciństwa. Z okazji zbliżającego się koncertu w Polsce Gabi Drzewiecka spotkała się założycielem kapeli. Które pytanie rozbawiło muzyka?

  "Ma dawać odwagę i siłę, by się nie poddawać".

  Co u słychać u światowej gwiazdy?

  Amerykańska wokalistka ma w swoim dorobku już 15 płyt studyjnych. Teraz wraca po 4-letniej przerwie z osobistym albumem "Ocean to Ocean".

  "Zrozumiałam, że muszę sama siebie uczynić szczęśliwą".

  Duran Duran to jeden z najbardziej znanych brytyjskich zespołów rockowych. Grupa świętuje właśnie czterdziestolecie wydania debiutanckiego albumy, a także przygotowuje się wydania nowego krążka.

  Psie potrzeby to nie tylko pełna miska, świeża woda i spacer trzy razy w ciągu dnia. Czworonożni przyjaciele potrzebują rozrywki i stymulacji, aby prawidłowo się rozwijać i czerpać z życia pełnymi łapami. O tym, jak zadbać o naszego pupila, rozmawialiśmy z behawiorystką Justyną Piesiewicz i Zazie Todd, autorką książki "Rozmerdane. Naukowe podstawy psiego szczęścia".