Gwiazdy

Wielki sukces Rosalie."Zostawiła w tle takie nazwiska jak Beyonce, Ariana Grande czy Drake"

Gwiazdy

W ostatnich miesiącach rynek muzyczny bardzo się zmienił – a raczej, dostosował się do panujących warunków. Artyści, choć zamknięci w domach, prześcigają się w kreatywnych inicjatywach. Odbywają się koncerty live, powstają specjalne orkiestry, a także teledyski z ujęć podesłanych przez fanów. Słowem, muzycy nie pozwolili nam o sobie zapomnieć. Niewątpliwy sukces odniosła także Rosalie, która trafiła na pierwsze miejsce światowej listy odtworzeń Tidala.

Rosalie na pierwszym miejscu światowej listy odtworzeń Tidala

Polska wokalistka w związku z wydaniem swojej nowej płyty nagrała koncert, który został opublikowany w sieci na platformie Tidal. Trafił tam na szczyt najczęściej odtwarzanych wideo na świecie.

Rosalie zostawiła w tle takie nazwiska jak Beyonce, Ariana Grande czy Drake

- podkreśliła w Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

To wielka szansa dla polskich artystów

- dodała dziennikarka.

Sukces Rosalie jednoznacznie dowodzi, jak ogromne szanse daje artystom Internet. W końcu rzadko zdarza się okazja, żeby w jakiś sposób „rywalizować” z gwiazdami światowego formatu. A jeszcze rzadziej - by wypaść w tym zwycięsko.

W erze po wirusie może rozkręcić się naprawdę wiele karier, które wystrzelą w jednej chwili wyłącznie dlatego, że mamy sieć

- zauważyła Pasek.

Rosalie – kariera

Rosalie, a właściwie Rosalie Hoffman to polsko-niemiecka piosenkarka i kompozytorka. Debiutancką płytę „Flashback” wydała w 2018 roku. Kolejna, „ IDeal” , ukazała się w marcu 2020. Rosalie śpiewa nie tylko po polsku, ale także po angielsku, a w swojej muzyce reprezentuje głównie nurt R&B.

Zobacz także:

Agnieszka Kotońska z "Googlebox" pokazała swoją metamorfozę. Jej zdjęcie w bikini robi furorę

Janina Ochojska wygrała walkę z rakiem. Co radzi osobom, które usłyszały podobną diagnozę?

Ekspert: dzieci na ogół nie zakażają dorosłych koronawirusem

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości