Gwiazdy

Jeszcze szczuplejsza Rebel Wilson ogłasza, że rozstała się z milionerem. To nie koniec zmian w jej życiu

Gwiazdy

Cover Media/x-news

Rebel Wilson rozstała się z partnerem. Aby uniknąć plotek i niedomówień australijska gwiazda w subtelny sposób ogłosiła w mediach społecznościowych, że jest singielką. Co ciekawe, nie zdecydowała się na usunięcie z Instagrama zdjęć z byłym już chłopakiem.

Rebel Wilson chudnie w oczach

Rebel Wilson podbiła serca fanów na całym świecie swoim talentem komediowym. Bardzo długo znakiem rozpoznawczym aktorki była okrągła sylwetka, przez co często obsadzano ją w konkretnych, podobnych do siebie rolach. Nadprogramowe kilogramy Australijki to już jednak przeszłość. W zeszłym roku gwiazda na poważnie rozpoczęła treningi i przeszła na dietę? Efekt? Jako jedna z niewielu zakończyła lockdown znacznie lżejsza.

Rebel Wilson jest dumna z nowej sylwetki. Gwiazda regularnie chwali się na Instagramie utratą kilogramów. Jej najnowsze zdjęcie odbiło się jednak echem nie ze względu na szczupłą figurę, a opis, który wskazuje na to, że aktorka rozstała się z partnerem.

- Dużo w mojej głowie... Samotna dziewczyna zmierza na Super Bowl! - czytamy.

Rebel Wilson rozstała się z partnerem

Zaledwie kilka miesięcy temu Rebel Wilson pochwaliła się na Instagramie, że jest związana z 29-letnim Jacobem Buschem. Zakochana para pozowała wspólnie na salonach w Monako. Mężczyzna mimo młodego wieku zdążył dorobić się milionów, pracując w branży browarniczej.

Wpis Australijki wskazuje na to, że jej związek z milionerem to już przeszłość. To jednak nie koniec zmian w jej życiu. Jakiś czas temu gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych, że rozpoczyna pracę na planie kolejnego filmu - "The Almond and the Seahorse". To będzie pierwsza niekomediowa rola Rebel Wilson.

Zobacz wideo: Rebel Wilson wyznała, że została porwana i grożono jej bronią

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości