Gwiazdy

5 zadziwiających faktów o Rebel Wilson, których mogliście nie znać

Gwiazdy

5 zadziwiających faktów o Rebel Wilson, których mogliście nie znać

Rebel Wilson to australijska aktorka, scenarzystka i producentka. Międzynawową sławę przyniosła jej rola przebojowej Amy w muzycznej produkcji „Pitch Perfect". Jak dobrze znacie gwiazdę? Sprawdźcie ciekawostki o jednej z najpopularniejszych aktorek komediowych w Hollywood

Rebel Wilson – znana pod kilkoma imionami

Rebel Melanie Elizabeth Wilson, a właściwie Melanie Elizabeth Bownds urodziła się 2 marca 1980 roku w Sydney. Rodzice nadali jej imię Rebel („Buntowniczka”) na cześć dziewczynki, która śpiewała na ich ślubie. W momencie rozpoczęcia edukacji w chrześcijańskiej szkole dla dziewczynek okazało się, że jej imię uznawane jest za niestosowne. Z tego względu aktorka znana była wśród koleżanek z ławki jako Melanie Bownds.

Szalone rodzeństwo Rebel

Rebel ma trójkę młodszego rodzeństwa, z którym wychowała się na przedmieściach Sydney. Każdy z nich może pochwalić się oryginalnym imieniem. Brat nazwany został Ryot (zamieszki), a siostry Liberty (wolność) oraz Annachi (anarchia).

Umysł matematyczny Rebel Wilson 

Jako dziecko była bardzo nieśmiała. Początkowo nie chciała być aktorką. Swoją przyszłość wiązała z matematyką. Obecnie uważana jest za jedną z najpopularniejszych aktorek komediowych w Hollywood.

Zawsze byłam prymusem w szkole i miałam głowę do liczb 

– opowiadała aktorka w wywiadzie dla "The Sydney Morning Herald".

Pokrewieństwo z Waltem Disneyem

Aktorka jest spokrewniona z Waltem Disneyem. Pewnego dnia babcia zdradziła Rebel, że znany producent filmowy ożenił się z jej ciotką.

Przyjaźń na planie

Przyjaźń na planie filmowym jest możliwa. Udowodnili to Rebel i Matt Lucas, którzy zagrali współlokatorów w filmie „Druhny”. Aktorzy bawili się tak dobrze, że postanowili nawet razem zamieszkać.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Happy Birthday roomie @realmattlucas

Post udostępniony przez Rebel Wilson (@rebelwilson)

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
86
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0