Gwiazdy

Przemysław Kossakowski świętuje urodziny. Ile lat ma mąż Martyny Wojciechowskiej?

Gwiazdy

Przemysław Kossakowski - znany podróżnik, dziennikarz, a prywatnie mąż Martyny Wojciechowskiej - 14 kwietnia obchodzi urodziny. Z tej okazji przypomnimy najważniejsze fakty z jego życia.

Urodziny Przemysława Kossakowskiego. Ile ma lat?

Przemysław Kossakowski w 2021 roku świętuje 49. urodziny. Znany podróżnik przyszedł na świat w Częstochowie. Mało kto wie, ale nim rozpoczął swoją przygodę z dziennikarstwem, bliższe mu było malarstwo.

Dziś widzowie TVN i TTV przede wszystkim kojarzą go z programu "Down the Road. Zespół w trasie". Jego podopieczni nie zapomnieli o jego święcie, czego dowodem są życia składane w mediach społecznościowych. - Wszystkiego najlepszego - napisał Adam Wdówka, uczestnik "Down the Road". Życzenia Przemkowi złożyła też Paulina Pigan. Co więcej, koledzy ze stacji TTV również pamiętali o urodzinach Kossakowskiego.

- 100 lat Kosa - napisał Mateusz Borkowski BigBoy, doskonale znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". My również życzymy Przemkowi wszystkiego, co najlepsze.

"Down the Road" - 3. sezon

Rozpoczęły się poszukiwania uczestników do 3. edycji "Down the Road". Program opowiada o młodych osobach z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż życia.

- Już wkrótce rozpoczynamy kolejny etap podróży!!! Czekam na ludzi, którzy zechcą mi w tej przygodzie towarzyszyć. Zgłoszenia na stronie: www.downtheroad.pl - zapowiedział Przemysław Kossakowski na swoim profilu na Instagramie. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych komentarzy. Jak widać, format spodobał się widzom.

Przemysław Kossakowski - żona

Przy okazji urodzin Przemysława Kossakowskiego przypomnijmy również kilka faktów z jego życia. W październiku 2020 roku poślubił dziennikarkę - Martynę Wojciechowską . To druga żona dziennikarza. Od lat wraz z podróżniczką tworzy udany związek.

Tatuaże Przemysława Kossakowskiego

Co ciekawe, wielu widzów interesują też tatuaże Kossakowskiego. W programie "Wtajemniczenie" przy okazji rozmów z Mentawaiami zdradził, co oznaczają. Okazało się wówczas, że dziennikarz zdecydował się wytatuować cztery żywioły: ogień, wodę, powietrze i ziemię . Ponadto, jego klatkę piersiową ozdabiają: tarcza i amulet, które mają go chronić.

Zobacz także:

Dominika Kasińska z "Down the Road" pracuje w szkole. "Rozumiem dzieci. Prowadzę też zajęcia dla nich"

Pamela Anderson zdradziła, jak dba o urodę. Jej sekretem są "miski szczęścia"

Andrzej Piaseczny nagrał protest song. "Niech ci ludzie pozwolą mi być, kim jestem"

Zobacz także: Przemek Kossakowski z mamą na spacerze

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TTV

Pozostałe wiadomości