Gwiazdy

Na planie "BrzydUli 2" pojawiły się kolejne nowe twarze. Fanka: "Już ich uwielbiam"

Gwiazdy

Plan serialu "BrzydUla"

Cały czas trwają pracę nad wielkim powrotem "BrzydUli". Na oficjalnym profilu serialu co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z planu zdjęciowego. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, że do obsady produkcji dołączyli kolejni aktorzy. Będą to Rafał Mohr i Piotr Rogucki.

"BrzydUla 2" - obsada

Serial "BrzydUla" wraca po 11 latach od emisji ostatniego odcinka. Trwają intensywne prace nad nowymi przygodami bohaterów, którzy swego czasu skradli serca wielu widzów. W obsadzie produkcji kolejny raz zobaczymy m.in. Julią Kamińską (jako Ulę Cieplak), Filipa Bobka (w roli Marka Dobrzańskiego), Małgorzatę Sochę (grającą Violettę Kubasińską) czy Mariusza Zaniewskiego i Maję Hirsch (serialowe rodzeństwo Febo).

Piotr Rogucki i Rafał Mohr w "BrzydUli 2"

W serialu obok znanych już twarzy pojawiają się również zupełnie nowe osoby. Na początku lipca okazało się, że będzie to Katarzyna Żak, która z radością przyjęła propozycję zagrania w "BrzydUli". Dzięki ostatnim zdjęciom, które opublikowano na oficjalnym Instagramie produkcji, dowiedzieliśmy się też, że do zgranej ekipy dołączyli Piotr Rogucki i Rafał Mohr. W jakich rolach ich zobaczymy? To Sławo i Miro – nowy projektanci.

Rafał Mohr w komediowej roli. Nie mogę się doczekać ?? w ogóle zapowiada się mega ciekawie

- napisała pod postem jedna z internautek.

Piotr Rogucki jest super! ? Mega się cieszę, że dołączy do obsady!

- dodała fanka.

Kiedy premiera "BrzyduUli 2"?

Pierwsze odsłony nowych przygód Uli i Marka widzowie zobaczą prawdopodobnie już jesienią tego roku. Zaplanowanych zostało aż 180 odcinków "BrzydUli 2". Nie będzie to więc kolejny miniserial tak jak produkcje, które w ostatnim czasie zdobyły dużą popularność. Mowa tu chociażby o dwóch częściach "Chyłki" czy "Szadzi". Filip Bobek nie ukrywał podczas swojej czerwcowej wizyty w Dzień Dobry TVN, że dla aktorów jest odrobinę inny, specyficzny tryb pracy. Za scenariusz do "BrzydUli" odpowiedzialna jest grupa Piotra Jaska, z kolei na wizerunkiem serialowe Uli Cieplak czuwają Ewa Drobiec oraz Waldemar Pokromski.

Przypominamy rozmowę Filipa Bobka i Julii Kamińskiej o pracy nad nową "BrzydUlą".

Zobacz także:

Dumna Natalia Nykiel pochwaliła się swoim sukcesem. Internauta: "Gratulacje, nie mogło być inaczej!"

Edyta Górniak wydaje nowy singiel! Już w sobotę opowie o nim w Dzień Dobry Wakacje

Domy polskich gwiazd - te wnętrza naprawdę zachwycają

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości