Gwiazdy

Paulina Smaszcz wypoczywa w seksownym stroju kąpielowym. Fan: "Piękne ciało w zmysłowej dekoracji"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Paulina Smaszcz wie, jak rozgrzać wyobraźnię swoich fanów. Ostatnio dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zaprezentowała się w odważnym stroju kąpielowym. W opisie poruszyła zaś temat samoakceptacji.

Paulina Smaszcz w seksownym stroju kąpielowym

Paulina Smaszcz wyjechała na urlop. Dziennikarka odpoczywa w stylowym ośrodku położonym na Riwierze Tureckiej i chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojej podróży. Ostatnio umieściła na Instagramie fotografię, na której prezentuje się w seksownym stroju kąpielowym. W poście Paulina Smaszcz nawiązała do akceptacji własnego ciała: - Kiedy narzekałam na swoje piegi, mój Tata mówił "kobieta bez piegów to jak niebo bez gwiazd". Teraz je kocham, bo są moje - od tych malutkich do tych największych.

Obserwatorki konta dziennikarki, zachęcone jej wyznaniem, także podzieliły się swoimi historiami. "Moi rodzice mówili mi, że to słoneczko mnie całuje i każdy pieg to jeden całus", "Jak u mnie! Ja swoje pumeksem tarłam, a Tato mówił jak bardzo mnie wyróżniają", "Pani Paulino, mam ten sam "typ" cery i skóry skłonnej do podrażnień i piegów. Jeszcze niedawno frustrowała mnie moja skóra. Teraz zaakceptowałam. Co mogę innego zrobić? Pogodzić się z tym albo oszaleć. Staram się od czasu do czasu sprawdzić u dermatologa stan skóry, ponieważ w tym "gąszczu" trudno się odnaleźć" - czytamy w komentarzach.

Paulina Smaszcz - kariera, życie prywatne

Paulina Smaszcz to znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna. W ostatnim czasie zajmuje się także mentoringiem. Podczas spotkań podpowiada innym kobietom, jak można stanąć na nogi i być szczęśliwą. Pokazuje im także, że są osoby, które mogą pomóc w nabraniu pewności siebie. Ona również chce tę wiarę przywracać książką "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie".

Prywatnie Paulina Smaszcz była związana z Maciejem Kurzajewskim, którego poznała w 1996 roku. Osiem miesięcy później para wzięła ślub, a owocem związku są dwaj synowie, Franek i Julian. Po 23 latach małżeństwo się rozstało. Do finalizacji rozwodu doszło na początku 2020 r.

Zobacz wideo: Paulina Smaszcz kocha pomagać kobietom. "Gdyby nie moja opcja heteroseksualna, to byłabym zakochana w milionie kobiet"

>>> Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan o powiększeniu rodziny: Dałam Radkowi synów, a on mi córeczkę

Anna Dereszowska pierwszy raz o trzeciej ciąży. "To trudny moment dla dzieci, które już mamy w rodzinie"

"To było okupione bardzo dużym bólem". Klaudia Halejcio o trudach macierzyństwa

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości