Paulina Smaszcz-Kurzajewska

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska

  W ostatnich dniach nie cichną głosy kobiet oburzonych decyzją Trybunału Konstytucyjnego odnośnie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. Teraz do ich grona dołączyła Paulina Smaszcz. Dziennikarka podzieliła się w mediach społecznościowych swoją poruszającą historią. W walce o dziecko musiała wybierać między jedzeniem, a lekami. Powiadomiła również o przeżytej traumie związanej z urodzeniem martwych dzieci.

  Paulina Smaszcz to prawdziwa kobieta z klasą. Dziennikarka jest również szkoleniowcem. Podczas spotkań pomaga kobietom w odkryciu swojego potencjału. Paulina jest pomysłodawczynią zwrotu "kobieta-petarda", który zawiera w sobie kwintesencję kobiecości. W ostatnim wpisie mentorka wyjaśniła, co to dla niej oznacza.

  Mateusz Hładki zapytał dziś gwiazdy o sesje zdjęciowe, które najbardziej zapadły im w pamięć swoje wspomnienia zdradzili nam: Magda Mołek, Paulina Holtz, Łukasz Jemioł, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maffashion, Katarzyna Sokołowska, Anna Kuczyńska.

  Ten serial obejrzał się najlepiej w historii Canal+ w Polsce. "Belfer" powraca na ekrany! Czym zaskoczy nas ten sezon? Czym wg Macieja Stuhra różni się granie w serialu od grania w filmie? I jakie nowe twarze zobaczymy w drugim sezonie serialu? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to Macieja Stuhra i Paulinę Smaszcz-Kurzajewską.

  Niektórzy, żyjąc w ciągłym pędzie, nie potrafią nagle się zatrzymać i wyjechać na urlop. Jak można im pomóc? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z psycholog Joanną Heidtman, dyrektor komunikacji i PR Pauliną Smaszcz-Kurzajewską oraz projektantem Dawidem Wolińskim. Jak nasi goście lubią odpoczywać podczas wakacji? Ile potrzebują czasu, aby się zresetować?

  Co powiedzielibyśmy sobie będąc 20-latkami dzisiaj i mając całe swoje życiowe doświadczenie? Zapytaliśmy o to naszych gości. Studio Dzień Dobry TVN odwiedzili: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, właścicielka firmy PR i mama dwóch synów i Rafał Sonik, kierowca rajdowy. Co by sobie doradzili? Jakich błędów staraliby się już nie popełnić?

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, dziennikarkę i bizneswoman, która mówi o sobie "korpolud". Nie rozmawialiśmy z nią jednak o jej osiągnięciach zawodowych, ale o niezwykłej metamorfozie, którą przeszła. Skąd ta potrzeba radykalnej zmiany? Jak na nowy wizerunek zareagowali najbliżsi? Jak reagowała na krytykę mediów? Podoba się Wam odmieniona Paulina?