Gwiazdy

Paulina Krupińska Karpiel wzruszająco o drugiej rocznicy ślubu. Wrzuciła niepublikowane wcześniej zdjęcia

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Od ślubu minęły dwa lata, a ich miłość wciąż kwitnie. Paulina Krupińska Karpiel i Sebastian Karpiel Bułecka mają piękny powód do świętowania. Nasza prowadząca opublikowała wzruszający post.

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka - rocznica ślubu

Razem są od sześciu lat, a sakramentalne „tak”, w prawdziwie góralskim stylu powiedzieli sobie dwa lata temu. Paulina Krupińska Karpiel i Sebastian Karpiel Bułecka świętują rocznicę ślubu. Małżonkowie wrócili wspomnieniami do tamtego pięknego dnia i podzielili się nimi ze swoimi fanami. Nasza prowadząca do zdjęcia dołączyła tekst piosenki, napisanej przez jej męża. Łzy same cisną się do oczu!

...i znowu biciem serca mierzysz czas a więc może wyjdzie ci przybliżenie jakieś a ja przymknę oko warte jest nasze święto takich kłamstw w wielki kosz spakuję dziś wszystko, czego nie dam ci wrzucę tam słów dobrych garść, które wnet rozjaśnią twarz ty mi bajkę nową wręcz - o miłości naszej rzecz a do tego barwne szkła - nie martw się, że w oku łza jeszcze coś na piękne sny, żebym znów mógł szeptać ci co dzień do utraty tchu że nieważne wszystko jest kiedy jesteś tu

- napisała.

Paulina Krupińska Karpiel i Sebastian Karpiel Bułecka

Poznali się na jednej z zimowych imprez, na której Sebastian Karpiel Bułecka występował z zespołem Zakopower. Wówczas nic nie wskazywało jednak na to, że za kilka lat będą szczęśliwym małżeństwem. W 2015 roku na świat przyszła ich córeczka, Antonina. Dwa lata później urodził się Jędrzej. Paulina Krupińska Karpiel i Sebastian Karpiel Bułecka w 2018 roku, po czterech latach związku, przyrzekli sobie miłość na zawsze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

2 Rocznica Ślubu ❤️❤️ @pkrupinska

Post udostępniony przez Sebastian Karpiel-Bułecka (@sebastiankarpielbulecka)

Z okazji pięknej rocznicy, redakcja Dzień Dobry TVN składa najserdeczniejsze życzenia. Życzymy miłości, siły i wielu, wielu lat w szczęściu.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Kalczyńska, Lewandowska, Dec - słynne Anki świętują swoje imieniny. Zobaczcie zdjęcia

Mick Jagger, Sandra Bullock,Marta Żmuda Trzebiatowska i Omenaa Mensah. Co ich łączy?

Justyna Steczkowska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy: "Jak Halle Berry w Bondzie"

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości