Gwiazdy

Omenaa Mensah pochwaliła się zdjęciem z urlopu. Fani zachwyceni: "Jak Whitney Houston"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Omenaa Mensah w niebieskiej marynarce.

Omenaa Mensah wybrała się do Włoch, gdzie spędza czas z mężem i dziećmi. Urlop jej służy, co widać na jej najnowszych zdjęciach. Fani komentują, że jest łudząco podobna do słynnej piosenkarki Whitney Houston.

Omenaa Mensah na wakacjach

Omenaa Mensah jest znaną dziennikarką i prezenterką pogody. W TVN pracuje od 2003 roku i w tym czasie prowadziła wiele programów o tematyce podróżniczej, sportowej, kulinarnej czy lifestyle'owej. Oprócz tego angażuje się w akcje charytatywne. W 2014 roku założyła swoją fundację i pomaga m.in. dzieciom w Afryce, a także działa na rzecz promocji tolerancji oraz poszanowania drugiego człowieka.

Pasją dziennikarki są podróże. Na swoim profilu na Instagramie umieszcza mnóstwo zdjęć z odległych i egzotycznych zakątków świata. Tym razem Omenaa Mensah wypoczywa w Europie, a dokładnie w północnej części Włoch nad jeziorem Garda. Wraz z mężem, Rafałem Brzoską, a także dwójką dzieci - 19-letnią Vanessą oraz 4-letnim Vincetem, spędzają czas w pięknych okolicznościach przyrody. Co ciekawe, Omenaa na miejscu spotkała się z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem.

Omenaa Mensah porównywana do Whitney Houston

Prezenterka na wakacjach wygląda rewelacyjnie. Widać, że odpoczynek i czas spędzony z rodziną bardzo jej służą. Omenaa na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się kilkoma zdjęciami z włoskich wakacji, na których pozuje z mężem i synem. Jej fani zwrócili uwagę, że jest łudząco podobna do słynnej wokalistki Whitney Houston.

"Jak Whitney Houston z najlepszych czasów, kochana", "Podobna szczególnie na ostatnim zdjęciu", "Jak zawsze klasa i radość w oczach", "Piękna kobieta" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Omenaa Mensah wyzwań się nie boi

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości