Gwiazdy

Olivier Janiak wolałby nie pokazywać tego zdjęcia. Przyjaciel przypomniał mu jedną z imprez w Miami: "Ogier z Prażki"

Gwiazdy

Olivier Janiak

Olivier Janiak skończył 47 lat. Z tej okazji przyjaciele dziennikarza zasypują swoje tablice w social mediach wspomnieniami, które ich łączą. Jakub Wesołowski przypomniał Olivierowi imprezę na plaży w Miami. Sądząc po zdjęciu i jego opisie, wiele się tam działo.

Olivier Janiak - urodziny

Dziennikarz od 20 lat jest gospodarzem programu TVN "Co za tydzień". Przez wszystkie lata pracy przed kamerą zdążył zaskarbić sympatię rzeszy fanów. Świadczy o tym chociażby fakt, że jego konto na Instagramie śledzi niemalże 150 tys. osób.

Janiak wspominany jest na zdjęciach bliskich osób z okazji swoich 47. urodzin. Kuba Wesołowski wrzucił zdjęcie, którego Olivier raczej nie chciałby pokazywać światu.

- To zdjęcie powstało 7 lat temu o 7 nad ranem na plaży w Miami. Olivier, w dniu Twoich urodzin, życzę Ci byś w całym swoim życiu, już nigdy nie czuł się tak źle, jak czuliśmy się 3 godziny później w samolocie do Gwatemali . Bądź piękny i dostojny, jak papugi, które ganialiśmy w klasztorze w Antigua. Dbaj o siebie, bo w końcu epitet "Ogier z Prażki" zobowiązuje - napisał aktor.

Olivier Janiak - życie prywatne

Olivier Janiak w 2003 r. ożenił się z modelką Karoliną Malinowską. Para ma trzech synów. Pierwszy urodził się Fryderyk (2009 r.), następnie Christian (2011 r.) i Julian (2013 r.). Niewiele osób wie, że dziennikarz poznał swoją ukochaną w pracy.

- Na planie programu poznałem swoją żonę, bo robiłem z nią wywiad. Była topową modelką, gwiazdą, która przyjechała na pokaz Arkadiusa. Od 17 lat jesteśmy małżeństwem, mamy trójkę dzieci - mówił niedawno Olivier Janiak w rozmowie z Oskarem Netkowski dla portalu dzoiendobry.tvn.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Program "Co za tydzień" obchodzi swoje 20-lecie. To dzięki niemu Olivier Janiak poznał swoją żonę

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości