Gwiazdy

Natalia Szroeder pokazała mamę. Fani nie mają wątpliwości: "Wyglądacie jak siostry"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Szroeder świętuje urodziny mamy. Z tej okazji gwiazda pokazała jej piękne zdjęcie i złożyła życzenia. Fani w komentarzach twierdzą, że są do siebie niezwykle podobne. Piszą: "Wyglądacie jak siostry" czy "Piękna mama".

Rodzice Natalii Szroeder

To właśnie rodzice, którzy na co dzień pracują jako nauczyciele, zaszczepili w Natalii Szroeder miłość do muzyki. Wiadomo, że zawsze ją wspierali i pomagali. Chcieli, by realizowała swoje marzenia. Mimo że nie byli bogaci, zawsze potrafili znaleźć pieniądze na edukację swoich dzieci.

- Moi rodzice to wspaniali i mądrzy ludzie. Zarówno mi, jak i całemu mojemu rodzeństwu dawali olbrzymią wolność. (...) Pamiętam, jak kiedyś dostaliśmy profesjonalny głośnik z mikrofonem. To był porządny sprzęt, który kosztował pewnie z dwa tysiące złotych, czyli tyle ile wynosiła ich miesięczna pensja. Dziś wiem, że musieli oszczędzać cały rok, żeby nam to kupić - wspominała wokalistka w wywiadzie dla "Plejady".

Jak wygląda mama Natalii Szroeder?

Choć piosenkarka rzadko dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, tym razem zrobiła wyjątek. Z okazji urodzin mamy opublikowała na Instagramie zdjęcie pani Joanny, która trzyma na kolanach pieska.

- Kobieta mojego życia, moja najpiękniejsza Mami, obchodzi dziś urodziny. Mamusiuleńku kochana, niech Ci się dzieją same najpiękniejszości. Po stokroć dziękuję za wszystko, kocham najmocniej jak umiem - napisała Natalia Szroeder.

Internauci byli zachwyceni i zauważyli, że 25-latka jest bardzo podobna do swojej mamy. W komentarzach pisali m. in. "Myślałem, że to młodsza siostra ", "Już wiadomo, po kim ta uroda. Sto lat dla mamy!" czy "Wyglądacie jak siostry".

Też tak uważacie?

Natalia Szroeder z utworem "Pestki" w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości