polskie gwiazdy

  polskie gwiazdy

  Edyta Herbuś chętnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na różne tematy. Ostatnio na swoim Instagramie poruszyła temat, który dotyczy wszystkich, niezależnie od popularności czy wieku. Gwiazda zamieściła bowiem post dotyczący hejtu. Poprosiła w nim swoich fanów, żeby wzajemnie się wspierali i inspirowali. Kobieta zwróciła również uwagę na różnicę między wyrażaniem opinii a hejtowaniem. - Jeśli ktoś ma potrzebę strzelać w nas swoją agresją lub upokarzać, to świadczy tylko i wyłącznie o nim – napisała. 

  Marta Żmuda Trzebiatowska obchodziła w tym roku 37. urodziny. Przemijający czas skłonił aktorkę do refleksji nad tym, jak kształtuje się osobowość człowieka, gdy dojrzewa. Mimo młodego wieku, gwiazda dostrzegła zmiany, jakie zaszły w jej nastawieniu do życia w ciągu ostatnich lat. Postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami.

  Agnieszka Kaczorowska 28 lipca 2021 roku urodziła drugą córeczkę, Gabrysię. Młoda mama jest już z całą rodziną w domu i z radością przyzwyczaja się do nowej rzeczywistości. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej po wyjściu ze szpitala. Podzieliła się także swoimi doświadczeniami, związanymi z porodem i rodzicielstwem.

  Jak co roku podczas wakacji gwiazdy odwiedzają Sopot. Maję Sablewską, Klaudię El Dursi, Klaudię Halejcio, Karolinę Pisarek i Agnieszkę Dygant do kurortu przyciągnęły nie tylko atrakcje związane z plażowaniem. Także premiera wyjątkowej kolekcji biżuterii, inspirowanej oceanem, była okazją do spotkania i rozmów o planach urlopowych.

  Kuba Wojewódzki należy do grona gwiazd, które chronią swojej prywatności. Choć jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, nie publikuje zdjęć ze swoją partnerką czy najbliższą rodziną. Tym razem zrobił wyjątek, bo chce pomóc siostrzenicy w znalezieniu pracy.

  Dawid Kwiatkowski gościł u Kuby Wojewódzkiego. Młody artysta nie bał się poruszać trudnych tematów. Opowiedział między innymi o kryzysie w karierze oraz chorobie alkoholowej rodziców.

  Janusz Chabior opublikował czułą fotografię ze swoją żoną, Agatą Wątróbską. Dodał krótki, ale równie romantyczny opis. Jego ukochana odpowiedziała w zabawny sposób i tak między małżonkami wywiązała się humorystyczna wymiana zdań. Jak zareagowali fani aktorskiej pary?

  Dawid Kwiatkowski wraca na rynek muzyczny w wielkim stylu. Po 2-letniej przerwie nagrał nowy singiel "Bez Ciebie" i zaskoczył nowym wizerunkiem. O powodach swojej metamorfozy opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  Piotr Adamczyk to jeden z najpopularniejszych rodzimych aktorów. Polscy widzowie mogą go obecnie podziwiać w czwartej części "Listów do M.". Teraz artysta ma szansę pokazać swój talent znacznie szerszej publiczności. Czym aktualnie się zajmuje? Szczegóły zdradził w rozmowie z naszą reporterką Kingą Burzyńską.

  Joanna Koroniewska potrafi zaskoczyć. Tym razem aktorka pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. W tle nie ma jednak plaży - są za to zaspy śniegu. Gwiazda inspirowała się ciążową sesją córki Magdy Gessler.

  Kuba Badach już niedługo sprawdzi się w roli mentora. Mąż Oli Kwaśniewskiej razem z innymi polskimi artystami będzie miał okazję podzielić się swoim doświadczeniem i cennymi wskazówkami. Muzyk został zaproszony do współpracy przez Fundację Fabryki Norblina.

  Siostry Joanna i Kamila Moro wybrały inne ścieżki zawodowe. Mieszkają też w innych krajach, ale wciąż łączy je wiele. W Dzień Dobry TVN opowiedziały, jakimi są mamami.

  Ewa Farna najwyraźniej z utęsknieniem czeka na lato. Piosenkarka wróciła pamięcią do cieplejszych miesięcy i opublikowała zdjęcie wykonane, kiedy aura była zdecydowanie łaskawsza. Na fotografii widzimy też jej ukochanego, Martina Chobota. To rzadkość, bo para niechętnie wrzuca do sieci wspólne ujęcia.

  Wiktoria Gąsiewska nie ukrywa, że rodzina jest dla niej bardzo ważna. Z okazji urodzin młodszej siostry aktorka pokazała ich wspólne zdjęcia w sieci. Zdaniem fanów, dziewczyny są niemal jak dwie krople wody.

  Beata Pawlikowska pokonała długą drogę do upragnionego szczęścia. Zaczęła od samej siebie i dziś motywuje do działania innych, którzy borykają się życiową pustką.

  Natalia Szroeder świętuje urodziny mamy. Z tej okazji gwiazda pokazała jej piękne zdjęcie i złożyła życzenia. Fani w komentarzach twierdzą, że są do siebie niezwykle podobne. Piszą: "Wyglądacie jak siostry" czy "Piękna mama".

  Po miesiącach nieobecności w mediach, Grzegorz Hyży wrócił w wielkim stylu. Wokalista nagrał nowy numer, stworzył teledysk, a także zaprezentował całkiem świeży wizerunek. Jakie są powody tej metamorfozy?

  Gdy Jessica Mercedes urządzała swoje mieszkanie, jej perypetie śledziła cała Polska. Media donosiły o kolejnych ekipach remontowych, które ją oszukały, albo uszkodziły poszczególne elementy wystroju. W końcu w tym roku udało jej się tam wprowadzić. W Dzień Dobry TVN pokazała, jak mieszka i opowiedziała o relacji z bratem.

  Maryla Rodowicz przekazuje niepokojące wieści. COVID-19 coraz bardziej się rozprzestrzenia. Liczba zakażonych w ciągu jednej doby w Polsce przekroczyła już 10 tys. osób. Teraz do tej grupy dołączyła również artystka. 74-letnia gwiazda ogłosiła, że jest zarażona koronawirusem. Jaki jest jej stan zdrowia?

  Dziennikarka Faktów TVN Anita Werner w niedzielę przebiegła Półmaraton Gdański. O swoim osiągnięciu poinformowała na Instagramie. Kto ją wspierał i motywował do działania?

  Wakacje to czas relaksu, zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu z nas nie może wyobrazić sobie letniego odpoczynku grillowania w towarzystwie najbliższych. Jedną z tych osób jest Piotr Adamczyk, który jak się okazuje jest nie tylko smakoszem potraw z rusztu, ale i mistrzem w ich przyrządzaniu.

  Kinga Rusin słynie z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Od kilku lat jej wiernym życiowym towarzyszem jest pies Czarek, który podobnie jak jego sławna właścicielka, może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Pupil dziennikarki Dzień Dobry TVN nie jest jednak jedynym znanym w mediach społecznościowych czworonogiem. Polskie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi zwierzakami.

  Hanna Śleszyńska to uznana aktorka filmowa, serialowa i teatralna, jednak kiedy gasną światła reflektorów, jest mamą 35-letniego Mikołaja i 25-letniego Jakuba. Całą trójkę łączy wyjątkowa więź, o której opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Patricia Kazadi jest jak kameleon, bo co chwilę zmienia się nie do poznania. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać ją o jej metamorfozy i ubraniowe szaleństwa. W której wersji Patricia lubiła się najbardziej? Kiedy Filip Bobek musiał pokochać garnitury? I kim ostatnio inspiruje się Viola Kołakowska?

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek udało się dostać na jedną z tajnych imprez pełną polskich gwiazd. Kogo tam spotkała? Czego nie wolno robić na tajnych imprezach? I kim jest człowiek w czarnej masce? Zobaczcie!

  Jarosława Beniuka będzie można zobaczyć w kolejnej edycji "Małych gigantów". Do tej pory emerytowany piłkarz stronił od show-biznesu jak tylko mógł. Jak odnajduje się w tym świecie? Co skłoniło go do udziału w programie?

  Miłość czy seks? Co jest ważniejsze? Czy jedno może istnieć bez drugiego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to Annę Jagodzińską, Michała Piróga, Monikę Olejnik, Annę Wendzikowską i Łukasza Jemioła.

  Druga edycja Agenta-Gwiazdy zapowiada się równie ekscytująco jak poprzednia. Już we wczorajszym, pierwszym odcinku widać było, że nie wszyscy uczestnicy przypadli sobie do gustu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała Alana Andersza, Odetę Moro i Darię Ładochę o atmosferę panującą w Argentynie. Co sądzą o Tomaszu Nieciku? A co na temat stereotypów powiedziała Edyta Rzeźniczak?

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dawida Czupryńskiego i Marcela Sabata, młodych aktorów, którzy spotkali się w 2014 roku na planie "Kamieni na szaniec". Czy to, że są przystojni przysłania ich talent i hamuje rozwój kariery? Czują się zaszufladkowani? Uroda to dar czy może przekleństwo?