polskie gwiazdy

  polskie gwiazdy

  Edyta Herbuś chętnie dzieli się w sieci swoimi przemyśleniami na różne tematy. Ostatnio na swoim Instagramie poruszyła temat, który dotyczy wszystkich, niezależnie od popularności czy wieku. Gwiazda zamieściła bowiem post dotyczący hejtu. Poprosiła w nim swoich fanów, żeby wzajemnie się wspierali i inspirowali. Kobieta zwróciła również uwagę na różnicę między wyrażaniem opinii a hejtowaniem. - Jeśli ktoś ma potrzebę strzelać w nas swoją agresją lub upokarzać, to świadczy tylko i wyłącznie o nim – napisała. 

  Maryla Rodowicz przekazuje niepokojące wieści. COVID-19 coraz bardziej się rozprzestrzenia. Liczba zakażonych w ciągu jednej doby w Polsce przekroczyła już 10 tys. osób. Teraz do tej grupy dołączyła również artystka. 74-letnia gwiazda ogłosiła, że jest zarażona koronawirusem. Jaki jest jej stan zdrowia?

  Wakacje to czas relaksu, zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu z nas nie może wyobrazić sobie letniego odpoczynku grillowania w towarzystwie najbliższych. Jedną z tych osób jest Piotr Adamczyk, który jak się okazuje jest nie tylko smakoszem potraw z rusztu, ale i mistrzem w ich przyrządzaniu.

  Kinga Rusin słynie z tego, że los zwierząt nie jest jej obojętny. Od kilku lat jej wiernym życiowym towarzyszem jest pies Czarek, który podobnie jak jego sławna właścicielka, może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Pupil dziennikarki Dzień Dobry TVN nie jest jednak jedynym znanym w mediach społecznościowych czworonogiem. Polskie gwiazdy chętnie chwalą się swoimi zwierzakami.

  Patricia Kazadi jest jak kameleon, bo co chwilę zmienia się nie do poznania. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać ją o jej metamorfozy i ubraniowe szaleństwa. W której wersji Patricia lubiła się najbardziej? Kiedy Filip Bobek musiał pokochać garnitury? I kim ostatnio inspiruje się Viola Kołakowska?

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek udało się dostać na jedną z tajnych imprez pełną polskich gwiazd. Kogo tam spotkała? Czego nie wolno robić na tajnych imprezach? I kim jest człowiek w czarnej masce? Zobaczcie!

  Jarosława Beniuka będzie można zobaczyć w kolejnej edycji "Małych gigantów". Do tej pory emerytowany piłkarz stronił od show-biznesu jak tylko mógł. Jak odnajduje się w tym świecie? Co skłoniło go do udziału w programie?

  Miłość czy seks? Co jest ważniejsze? Czy jedno może istnieć bez drugiego? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to Annę Jagodzińską, Michała Piróga, Monikę Olejnik, Annę Wendzikowską i Łukasza Jemioła.

  Druga edycja Agenta-Gwiazdy zapowiada się równie ekscytująco jak poprzednia. Już we wczorajszym, pierwszym odcinku widać było, że nie wszyscy uczestnicy przypadli sobie do gustu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała Alana Andersza, Odetę Moro i Darię Ładochę o atmosferę panującą w Argentynie. Co sądzą o Tomaszu Nieciku? A co na temat stereotypów powiedziała Edyta Rzeźniczak?

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dawida Czupryńskiego i Marcela Sabata, młodych aktorów, którzy spotkali się w 2014 roku na planie "Kamieni na szaniec". Czy to, że są przystojni przysłania ich talent i hamuje rozwój kariery? Czują się zaszufladkowani? Uroda to dar czy może przekleństwo?