Krzysztof Zalewski wspiera swojego ojca. Długo nie wiedział o jego istnieniu

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
plejada.pl
Jak zabrzmi „Testosteron” w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego i Igo?
Jak zabrzmi „Testosteron” w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego i Igo? Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Krzysztof Zalewski mimo dużej popularności bardzo dba o swoją prywatność, dlatego rzadko opowiada o rodzinnych sprawach. Tym razem muzyk zrobił wyjątek i uchylił rąbka tajemnicy na temat swojego taty. Mało kto wie, ale ojcem Krzysztofa Zalewskiego jest aktor - Stanisław Brejdygant.

Krzysztof Zalewski nie znał swojego ojca

Krzysztof Zalewski należy do czołówki polskich muzyków. Choć często występuje w telewizji, koncertuje, a nawet - pojawiał się na dużym ekranie, bardzo pilnuje, by jego prywatne sprawy pozostawały tajemnicą. Z powodu premiery książki o życiu jego ojca, Krzysztof zrobił wyjątek i wspomniał o łączącej ich relacji w sieci. Tatą piosenkarza jest Stanisław Brejdygant, aktor, reżyser oraz scenarzysta. Krzysztof Zalewski na początku swojego dzieciństwa nie wiedział kim jest jego ojciec. Dopiero w 1997 roku, gdy miał 13 lat, a jego mama zachorowała, Stanisław dowiedział się, że ma syna.

- Mój kolega Waldek Starczyński, z którym zdawałem do szkoły teatralnej, zawiadomił mnie o istnieniu Krzysia, a właściwie o tym, że jego matka śmiertelnie zachorowała. To było w 1997 r. i od tamtej pory, jak żeśmy się już zakolegowali, tośmy to utrwalali – opowiadał na łamach "Gazety Wyborczej" aktor.

Muzyk wspiera słynnego

Krzysztof Zalewski nie kryje, że gdy już poznał swojego ojca, bardzo zależało mu na utrzymywaniu z nim kontaktu. To tata miał zniechęcać go do kariery teatralnej. Ostatecznie artysta postawił na swoim, jednak nadal ma dobrą relację ze Stanisławem. Senior niedawno napisał książkę "Pokoje. Od urodzenia do wieku klęski", w której wspomina o dziecku. Wydawnictwo stało się pretekstem dla muzyka, by opowiedzieć o ojcu na social mediach.

 - Skąd u taty taka żądza życia, która sprawia, że mimo prawie dziewięćdziesięcioletniego stażu na Ziemi wciąż pisze, występuje na scenie i przed kamerą, zapamiętale dyskutuje, nawet auto prowadzi "zaciekle"? Co takiego musiał zobaczyć i przeżyć, że wciąż ma w sobie dziecięcą ciekawość, że wciąż losy tego świata nie są mu obojętne. Zajrzyjmy do jego "Pokoi". Może tam kryje się odpowiedź – zachęcał do lektury artysta.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości