Gwiazdy

Natalia Siwiec świętuje 38. urodziny w niezwykłym miejscu. "W żadnym okresie swojego życia nie czułam się lepiej!"

Gwiazdy

Natalia Siwiec 38. urodziny spędzała wraz z mężem i przyjaciółmi w Turcji. Celebrytka pochwaliła się w sieci zdjęciami, a także podsumowała ostatnie lata swojego życia. "Jestem wdzięczna za każdy piękny dzień, w którym mogę doświadczać tych wszystkich wspaniałości" – dodała.

Natalia Siwiec świętuje urodziny

Natalia Siwiec 1 sierpnia obchodziła 38. urodziny. Z tej okazji Miss Euro 2012 wybrała się do Turcji. W towarzystwie męża – Mariusza Raduszewskiego oraz grona przyjaciół celebrytka świętowała kolejny rok życia. Było hucznie i zabawnie. Gwiazda wraz z ekipą wzięła udział w tureckiej wersji festiwalu Burning Man, gdzie bawiła się do białego rana. Na Instagramie Natalia relacjonowała przebieg wydarzenia, a także podsumowała cały wyjazd. Jak przyznała, w żadnym okresie swojego życia nie czuła się tak wspaniale. Obecnie, jako żona i mama 4-letniej córeczki jest szczęśliwa i spełniona.

To były najlepsze urodziny. Zaczęło się spokojnie, a skończyło ? W żadnym okresie swojego życia nie czułam się lepiej! Czuję się szczęśliwa, spełniona, kocham siebie i akceptuję! Kocham moje życie! I jestem wdzięczna za każdy piękny dzień, w którym mogę doświadczać tych wszystkich wspaniałości. Dokładnie tak, jak zawsze chciałam, z ludźmi, których świadomie wybrałam na swoich przyjaciół

- napisała Natalia.

Fani odnieśli się do festiwalu

Post Natalii wzbudził ciekawość. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których to internauci składali celebrytce najserdeczniejsze życzenia. "Wszystkiego najpiękniejszego Najjaśniejszy Promyku Słońca! Bądź otoczona zawsze miłością swoją i osób, dla których jesteś ważna!" – napisała Anna Skura.

Jedna z fanek odniosła się do zdjęcia z festiwalu. Jak przyznała, wydarzenie robi wrażenie, jednak śmieci leżące na ziemi są przykrym widokiem. - "Szkoda, że ludzie po sobie taki syf zostawili" – napisała wprost. Natalia dodała tylko - "Też była to jedyna z rzeczy, która mi bardzo przeszkadzała. Może w przyszłym roku będzie lepiej".

"Smutne, że tak wielu ludzi to takie brudasy, plaże, morza, jeziora itd... a cierpią na tym te najpiękniejsze przyroda i zwierzęta" - dodała kolejna z obserwatorek.

Zobacz wideo: Natalia Siwiec zagrała dziewczynę gangstera. „Scena seksu była bardzo wymagająca, miałam ją pierwszego dnia na planie”

Zobacz także:

Piotr Gąsowski oczami rodziny, byłych partnerek i przyjaciół. "Nie udaje na scenie, on jest taki w życiu"

Karolina Pisarek pokazała swojego tatę. Fanka: "Myślałam, że to Piotr Adamczyk"

Alicja Janosz o najlepszych metodach wychowawczych. "Fajnie pozwalać dzieciom być dziećmi"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości