Gwiazdy

Ślub przyszywanego rodzeństwa w "Na Wspólnej". Joanna Jabłczyńska: "Jak do tego doszło nie wiem…"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Zaskakujący zwrot akcji w "Na Wspólnej". Marta i Mikołaj pojawią się w Urzędzie Stanu Cywilnego i wezmą ślub. Z tej okazji, wcielająca się w Konarską Joanna Jabłczyńska opublikowała na Instagramie zdjęcia zza kulis tego wydarzenia.

"Na Wspólnej". Ślub Marty i Mikołaja

Do wielkiego wydarzenia dojdzie w 3288. odcinku "Na Wspólnej" (emisja 14 września o godz. 20:15 w TVN). Marta (Joanna Jabłczyńska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) wezmą ślub, a dla całej rodziny Hofferów będzie to spore zaskoczenie. Córka Romana Hoffera (Waldemar Obłoza) i syn Honoraty Leśniewskiej (Aleksandra Konieczna) od lat byli dla siebie niczym siostra i brat, w pewnym momencie dopadła ich jednak strzała amora.

Kiedy postanowili się związać, początkowo ukrywali się ze swoim uczuciem przed rodziną. W końcu jednak wszystko wyszło na jaw, a zakochani postanowili się zaręczyć. Do ślubu dojdzie jednak szybciej, niż to wszyscy planowali.

Zanim to się wydarzy, w 3288. odcinku "Na Wspólnej" będziemy świadkami dramatycznych przeżyć bohaterów. Związane będą z tym, że Marta nie zrezygnuje z gry w spektaklu reżysera sadysty Halickiego (Adam Szczyszczaj). Pojawią się też wątpliwości, czy Marta i Mikołaj - ze względu na ich powiązania rodzinne - mogą legalnie się pobrać.

Joanna Jabłczyńska o ślubie w "Na Wspólnej"

Choć do emisji odcinka ze ślubem Marty i Mikołaja pozostało jeszcze trochę czasu, na profilu Joanny Jabłczyńskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia szczęśliwej pary małżonków. Przy okazji aktorka poinformowała też, że razem z wcielającym się w Mikołaja Krzysztofem Wieszczkiem szykują niespodziankę dla fanów.

- "Jak do tego doszło nie wiem…" No dobra, ja wiem, a Wy dowiecie się już wkrótce w "Na Wspólnej". Foto 1 zdjęcie oficjalne, kolejne "backstage", a niedługo razem z Krzysztofem Wieszczkiem będziemy mieli kolejne wspólne przedsięwzięcie - zobaczycie nas razem na deskach teatru. Szczegóły wkrótce - napisała Jabłczyńska.

Co serialowa Marta sądzi o ślubie bohaterów? - Czytając scenariusz byłam zaskoczona, że w kolejnym odcinku Marta i Mikołaj biorą ślub. Zastanawiałam się nawet, czy to legalne? Właściwie są rodzeństwem, bardzo przyszywanym co prawda, ale jednak. Nasz przypadek jest więc bardzo oryginalny - przyszywane rodzeństwo a jednocześnie pełnoprawne małżeństwo - mówiła jakiś czas temu na planie "Na Wspólnej".

Zobacz wideo: Zrób to sam… z Joanną Jabłczyńską

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości