Gwiazdy

Zaskakujący manicure Michała Szpaka przed występem w Sopocie. "Wzrokiem hipnotyzujesz, pazurkami czarujesz"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Michał Szpak bez wątpienia jest jednym z najbarwniejszych wokalistów polskiej estrady, który od lat konsekwentnie trzyma się swojego stylu. Teraz muzyk opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać jego paznokcie i tym zaskoczył fanów. Zobaczcie, na co się odważył.

Michał Szpak o swoim stylu

Michał Szpak kocha wyraziste stylizacje i nie boi się odważnych ani barwnych kreacji. Już wtedy, gdy 10 lat temu pojawił się w "X-Factorze" wyróżniał się oryginalnym wyglądem. Od dziecka intrygowały go kontrowersyjne elementy garderoby, a odwagi, by je nosić, nabrał, gdy w wieku 14 lat odwiedził mamę we Włoszech. To właśnie tam zainspirował się wyglądem ludzi.

- Zobaczyłem ludzką wolność. Tutaj wszystko było szare. A tam ludzie emanowali szczęściem i radością. Zupełnie innym stylem życia. Zachciałem być taki. Przywiozłem furę ciuchów. Spodnie szwedy z brokatem, dzwony. Zacząłem malować paznokcie - wspominał Michał Szpak w wywiadzie dla "Vivy!".

Manicure Michała Szpaka

Michał Szpak już wiele lat temu zaakceptował fakt, że ma androginiczną urodę. Miał 5 lat, kiedy pierwszy raz wyciągnął z torebki mamy tusz do rzęs i wysmarował sobie całą buzię. Potem zaczął się malować, bo lubił wygląd podkreślonego oka. Zwracał uwagę na detale. Mówił: "Ludzie mylą mnie z kobietą. Nie przez pomalowane paznokcie. Mylą moją twarz". Postanowił wyjść temu naprzeciw i wypracował swój oryginalny styl, którym zaskakuje nie tylko podczas koncertów, ale również na co dzień.

W środę 18 sierpnia muzyk pokazał w mediach społecznościowych, jak przygotowuje się do występu na Top of the Top Sopot Festival 2021. Opublikował krótki czarno-biały filmik, w którym zaprezentował swoje przedłużone paznokcie w kolorze czarnym, które uzupełnią jego stylizację na koncercie. Ten element wywołał mieszane uczucia wśród fanów.

W komentarzach czytamy: "No to będzie występ z pazurem", "Co jak co, ale u faceta paznokcie to tak nie bardzo", "Czarodzieju, wzrokiem hipnotyzujesz, pazurkami czarujesz" czy "Podziwiam. Nie umiałabym w nich nic zrobić, a przy ścieraniu warzyw do zupy starłabym sobie je na tarce. Nie mówiąc o innych czynnościach".

A Wam jak się podoba manicure Michała Szpaka?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Michał Szpak na Top of the Top Sopot Festival 2021: "Czuję, jakbym wziął dożywotni ślub z TVN"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości