malowanie paznokci

  malowanie paznokci

  Tej jesieni na paznokciach króluje styl i minimalizm. Oczekiwania kobiet spełnia manicure milky pink w delikatnym, mlecznoróżowym kolorze, który może stanowić całą stylizację lub tylko jej bazę. Jak go wykonać? Zobacz 5 propozycji paznokci w stylu milky pink.

  Zadbane kobiece dłonie, to przede wszystkim piękne paznokcie - długie bądź krótkie, przedłużane żelem. Jak dobrać kolory paznokci, ozdoby i wzorki, by pasowały do stylu, kreacji? Jakie stylizacje paznokci będą odpowiednie na imprezę, do pracy, a jakie na co dzień? To, na jakie paznokcie zdecydujemy się w danej chwili, zależy od panującej mody. aktualnych trendów i własnych preferencji.

  Dlaczego hybryda odchodzi płatami, rozwarstwia się czy zaczyna ciągnąć jak guma? Takie pytania często stawiają klientki salonów oferujących zabiegi manicure. Chcą wiedzieć, czy jest to wynikiem niewłaściwej pielęgnacji dłoni przez nie same, czy błędów popełnionych przez osobę wykonującą zabieg.

  Tamara Gonzalez Perea, znana też jako Macademian Girl, uwielbia kolorowe i błyszczące stylizacje. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała ją, jak do takich stylizacji dobrać manicure. Dowiedzieliśmy się również, gdzie blogerka wybiera się na wakacje.

  Gość Dzień Dobry TVN Anna Faber jest mistrzynią Polski w manicure 3D, mistrzynią sztuki w malowaniu paznokci i mistrzynią Europy w stylizacji paznokci żelowych. Na paznokciach klientek potrafi namalować prawdziwe dzieła sztuki. Gdzie Anna nauczyła się takiego sposobu malowania paznokci? Czy jej klientami są również mężczyźni? Jak długo trzyma się na paznokciach wykonana przez nią stylizacja? Co najbardziej lubi malować? Jaki manicure jest modny w tym roku?

  Bohaterowie naszego cyklu "Być kobietą" nie mają łatwo. Najpierw musieli przejść kilka kroków na szpilkach, wykonać sobie pełny makijaż i przejść bolesną depilację nóg. Kolejną próbą, jakiej ich poddaliśmy było malowanie paznokci. Musieli też sprostać pewnym wyzwaniom, z którymi na co dzień zmagają się posiadaczki bardzo długich paznokci. Zobaczcie, czy sobie poradzili z wiązaniem butów, odpinaniem koszuli, otwieraniem puszki i robieniem kanapki. Marcin Sawicki pokazał również, do czego najchętniej wykorzystałby swoje pazurki :)

  Gość Dzień Dobry TVN - stylistka paznokci Monika Grzeszczyk radzi paniom, które lubią kolorowe paznokcie, jak je przygotować, by lakier trzymał się na nich jak najdłużej? Jak dbać o paznokcie, które są często malowane? Jakie kolory lakieru będą modne tego lata? Stylistka zaproponowała również zabieg, który odżywia paznokcie.