Modne paznokcie milky pink. Poznaj nasze propozycje stylizacji

Paznokcie milky pink
Paznokcie milky pink
Źródło: Kseniya Ovchinnikova/Getty Images
Tej jesieni na paznokciach króluje styl i minimalizm. Oczekiwania kobiet spełnia manicure milky pink w delikatnym, mlecznoróżowym kolorze, który może stanowić całą stylizację lub tylko jej bazę. Jak go wykonać? Zobacz 5 propozycji paznokci w stylu milky pink.

Modny manicure na jesień 2021

Jesienią na paznokciach pojawiają się przede wszystkim minimalistyczne wzory. Jedno- lub dwukolorowe zdobienia w delikatnych ciepłych kolorach to szczególnie lubiane stylizacje tego sezonu. Można łączyć je ze wszystkimi ubraniami, które znajdują się w szafie, a także z każdego rodzaju biżuterią. W manicure pojawiają się także delikatne, złote i srebrne akcenty, komponujące się z lubianymi przez kobiety pierścionkami.

Kolorem, który przekonuje nie tylko osoby lubiące proste rozwiązania, ale też te, które uwielbiają eksperymentować jest milky pink. Stylizacja z nim pasuje do wszystkich, nawet najbardziej krzykliwych ubrań, nie odwracając uwagi od stroju, a podkreślając styl i charakter. Dodatkowo, jest niezwykle prosta w wykonaniu i uzupełnieniu. Jaj wygląda i jak ją stworzyć?

Zobacz video: Na co chorują nasze paznokcie?

DD_20211029_Paznokcie_REP
Na co chorują nasze paznokcie?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Jak wykonać stylizację milky pink?

Milky pink to inaczej półprzezroczysty różowy lakier, który do tej pory stosowany był głównie jako baza pod french manicure. Dziś obronił się jako zupełnie osobny rodzaj zdobienia paznokci. Ponieważ ten rodzaj stylizacji stawia na naturalność, szczególnie ważne są przy niej zadbane dłonie. Skórki powinny być dokładnie wycięte, paznokcie wypielęgnowane, a dłonie nawilżone.

Kolor ten jest półprzezroczysty, a spod warstwy lakieru widoczna jest płytka paznokcia. Ten rodzaj zdobienia uwielbiają szczególnie osoby, które noszą biżuterię na dłoniach. Delikatnie połyskujące paznokcie zwrócą uwagę, jednocześnie nie odwracając jej od pierścionków. Jeżeli mamy jednak ochotę na nieco większe szaleństwo, milky pink może stać się jedynie bazą do kolejnych pomysłów.

Manicure milky pink - inspiracje

Paznokcie milky pink stanowią ozdobę same w sobie. Przedłużone na szablonie lub tipsie, choć tracą na przezroczystości, nadal wyglądają naturalnie.

Milky pink szczególnie chętnie łączony jest z białymi i srebrnymi zdobieniami.

Półprzezroczysty kolor pozostawia pole do popisu dla osób, które wprawnie potrafią tworzyć piękne wzory.

Z kolorem milky pink dobrze łączy się też brokat.

W stylizacjach kolor milky pink imituje czasami płytkę paznokcia. Dzięki temu, stylizacja sprawia wrażenie starannej i minimalistycznej.

Zobacz także:

Autor: Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Kseniya Ovchinnikova/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości