michal szpak

  michal szpak

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Michał Szpak niecodziennie publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Przy okazji świąt Bożego Narodzenia artysta zrobił jednak wyjątek i zamieścił archiwalne zdjęcie ze swoją zmarłą mamą. W komentarzach fani artysty przesyłali mu słowa wsparcia.

  Marzeniem Mai było... spełnienie marzenia swojej babci. Mateusz Gessler postanowił spełnić je w programie Drzewo Marzeń. O tym, co to było za marzenie i czy udało się je spełnić, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli Barbara Pawłowska, Maja Pawłowska i ... Michał Szpak.

  Pamiętacie początki kariery Michała Szpaka i jego występy w programie X-Factor? Agnieszka Jastrzębska spytała go, jak on sam wspomina ten okres. Co najbardziej utkwiło mu w pamięci? Zobaczcie.

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Michał Szpak wykonał balladę utrzymaną w stylu rockowym "Don't Poison Your Heart". Utwór jest zapowiedzią drugiego albumu wokalisty.

  W wigilijny wieczór o 20:05 TVN wyemituje "Wieczór kolęd z Krakowa", czyli kolędowanie w wykonaniu gwiazd, które odbyło się w Bazylice Bożego Ciała na krakowskim Kazimierzu. W Dzień Dobry TVN gościliśmy prowadzących wydarzenie: Ewę Drzyzgę i Oliviera Janiaka oraz dwóch z wielu wokalistów, którzy wystąpili podczas niezwykłego wieczoru: Michała Szpaka i Michała Sławeckiego. Jaka atmosfera panowała w Bazylice podczas nagrania? I kto jeszcze podjął się muzycznej interpretacji najpiękniejszych polskich kolęd?

  Kariera muzyczna Michała Szpaka zaczęła się w TVN. W jakich programach naszej stacji do tej pory wystąpił, a w jakich jeszcze nie? Pamięta emocje, jakie mu towarzyszyły przed castingiem do X Factor? Z wokalistą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Szpak zaczynał swoja karierę w boysbandzie. Jak się nazywał i jaką grał muzykę? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Szpak to utalentowany i charyzmatyczny wokalista, którego stylizacje nie mogą pozostać niezauważone. Czym dla niego jest moda i czego nie zdejmuje nawet do snu? Czy sam przygotowuje swoje stylizacja? Jak wygląda świat, gdy się parzy na niego przez różowe okulary? I czy często kupuje rzeczy w lumpeksach? Z Michałałem Szpakiem spotkała się stylistka Alicja Napiórkowska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Michał Szpak z piosenką „Tic Tac Clock” pochodzącą z płyty "Byle być sobą". Artysta spotkał się też z naszymi widzami na czacie i opowiedział o swoich planach muzycznych w rozmowie z Marcinem Mellerem.

  Przyjaźnią się od 2011 roku. Jeździli razem na wakacje, występowali w programach i przeżyli niejedną imprezę. Jakim przyjacielem jest Michał Szpak? Jak razem z tancerką Pauliną Biernat spędzają wspólny czas? Czy zawsze mogą na siebie liczyć?

  Coraz głośniej mówi się o kryzysie w branży muzycznej ze względu na coraz mniejsze zarobki wokalistów. Co sądzą o tym artyści? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła czy między innymi Cleo, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Ania Dąbrowska zastanawiają się nad zmianą branży.

  Powstał ranking 100 najbardziej pożądanych przez Polki mężczyzn. Którzy polscy celebryci uplasowali się na wyższych pozycjach niż David Beckham i Ryan Gosling? W Dzień Dobry TVN spotkało się pięciu z dwudziestu najpopularniejszych. Czy tak wysokie pozycje w rankingu wpłynęły na ich życie?

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się na wielki koncert Michała Szpaka, podczas którego odebrał platynową płytę. Artysta zaprosił nas do swojej garderoby i ... przedstawił nam swoją siostrę Marlenę! O fenomenie artysty rozmawialiśmy też z Agnieszką w studiu Dzień Dobry TVN.

  Zapraszamy na czwartkowy poranek z Dzień Dobry TVN! Tylko u nas: prawdziwa idolka nastolatek - na naszej scenie i w kawiarence - Martina "Tini" Stoessel, czyli serialowa Violetta. W programie także: Michał Szpak z ukochaną siostrą Marleną. Zaś z Karoliną Malinowską, mamą trzech chłopców, porozmawiamy o tym, jak wychować dziecko i nie zwariować? A na koniec: człowiek, który wychował się w najpilniej strzeżonym więzieniu na świecie - w Alcatraz! Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Wczoraj odbył się roast Michała Szpaka. Wokalista usłyszał pod swoim adresem niewybredne, często kontrowersyjne żarty. Które komentarze zabolały go najbardziej? Dlaczego zdecydował się na udział w tego typu formule? Michał opowiedział o tym w studiu Dzień Dobry TVN.